Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Російські терористи перенесли тренувальні табори на територію України. Місця їх розташування


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" російські спецслужби перебазують табори підготовки бойовиків, які беруть участь у збройному конфлікті на Сході України, з території РФ, на територію України.

Раніше, табори, в яких проходили відповідний вишкіл бойовики, знаходилися в Ростові-на-Дону, на території бази відпочинку, яка розташована на Зеленому острові.

Польові табори, де бойовики отримували навички з тактичної та вогневої підготовки – це полігон поблизу с. Персіановка. Крім цього полігону, є ще полігон в с. Кузьмінка та пункт підготовки в м.Солнечногорськ (Московська обл).

Зараз структуру таборів, в яких проходять вишкіл бойовики,перенесли в Україну. Один з цих таборів знаходиться поблизу Луганська (район летовища). Інструктор-Якут. Офіцер ВДВ ЗС РФ. Офіційно -знаходиться у відпустці. Поблизу м. Красний Луч – танковий полігон. Транзитною базою – є база відпочинку поблизу с. Пархоменко, біля р. Донець.

В Донецькій області база підготовки бойовиків знаходиться в м. Снєжноє. В самому Донецьку – це база " Нової пошти". В Старобешево (Донецька обл) – центр підготовки танкових екіпажів та операторів систем залпового вогню" ГРАД"

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua