Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Розширена репліка з приводу коментаря Томодачі:

Ігор Бурдяк | 1.12.2014 13:09

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ви живете у якійсь парадигмі, що ви кудась йдете, в якусь Європу, у якесь НАТО, в той час коли Штайнмайєр виразно говорить, що це НЕ РЕАЛЬНО!

Розширена репліка з приводу коментаря Томодачі:
І президент Порошенко каже, що сьогодні Україна не може вступити до НАТО: "політичні спекуляції навколо негайного, "вже сьогодні", приєднання до НАТО не наближають, а, на жаль, навпаки, віддаляють від України час вступу. Потрібно не словом, а ділом, реальною працею досягти критеріїв, яких потребує членство в НАТО. І по-друге, будемо відвертими, слід брати до уваги і дуже обережне ставлення до цієї теми з боку деяких наших зарубіжних партнерів. Зробили заяву – тут же отримали відповідь про те, що Україна ніколи не буде членом НАТО. Це не їм вирішувати, це вирішувати українському народу. І треба починати не з гучних заяв, яких було вже багато, а з реальних практичних реформ. До речі, реформи і критерії, які є в плані дій щодо членства в НАТО, і реформи і критерії, які є в Угоді про асоціацію, на 96% співпадають. Давайте будувати і реалізовувати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом".

Насамперед потрібно навести законодавчий порядок, усунути хаос і безлад, зумисне "організований" Януковичем і іншими агентами РФ у т. ч. в оборонній сфері (Порошенко: "тодішній малоросійський режим зухвало намагався поховати європейську перспективу нашої великої європейської нації. Насправді ж дискусія про вибір між Європейським і Митним союзами, на мою думку, була лише окозамилюванням. Я в цьому абсолютно переконаний. На той момент наші сусіди разом з п'ятою колоною всередині країни прискореними темпами здійснювали повний демонтаж української державності

Україну обплутували непосильними боргами. Цілеспрямовано, і зараз ті, хто сидять в цьому залі можуть це підтвердити, зруйновували Збройні Сили України, українську армію. Спецслужби знищувалися під управлінням іноземних громадян. Проведи такий режим при владі ще два-три роки – від нашої з вами рідної України залишилася хіба що вивіска. Такий історичний кінець ними вже був запрограмований. Проте Революція Гідності підірвала той пекельний комп'ютер разом із його диявольською програмою!

План тихої ліквідації України ми як народ України зірвали рік тому – і тоді ворог пішов на нас війною. Військова загроза; замах на наш суверенітет, на нашу незалежність, на нашу територіальну цілісність; нехтування нормами міжнародного права з боку однієї з найбільших країн світу. Криза глобальної та європейської систем безпеки та спроби ще раз вдатися до історично збанкрутілої політики умиротворіння агресора. Відсутність надійних гарантій зовнішньої безпеки, що не дозволяє нам повною мірою розраховувати на існуючі міжнародно-правові інструменти для захисту наших українських національних інтересів. Такими є головні виклики і головні загрози, які стоять перед нашою Україною.
").

А через 5-6 років Штайнмайєр напевне не буде уже керувати МЗС Німеччини. А якщо й буде, то Німеччина, США, Україна, Росія будуть іншими (згадаймо, за що агітували українців напередодні розвалу СРСР Тетчер і Буш. Чи сталося так, як вони хотіли?).

Зрозуміло, що Європа не хоче нині дратувати Путіна перспективою вступу України до НАТО. Та інтереси України тут можуть бути цілком іншими (мокрий дощу не боїться). Поділяю думку президента: "Третьою світовою війною нас лякати не треба! Насправді розпочинати її ніхто не збирається. І це теж важливо врахувати в аналізі".

Якщо ж диявол захоче поневолити Україну, і полізе на нашу землю далі, – переконаний: ми покажемо, що вміємо і хочемо боронитися, і "Запад нам поможет ☺" (у нього не буде іншого виходу!), і світ здолає агресора!

Як на мене, Україна як ніяка інша держава у світі потребує колективної системи безпеки. У принципі напад Росії на нашу землю зрозуміли і очікуваний. У неї своєрідне християнство ("русский мир"). Адельгейм: "дружба церкви и государства – это катастрофа, это церковная катастрофа". "У нас вера в церкви поменялась на идеологию. Нет веры, а есть идеология. Церковь заняла место бывшего Политбюро КПСС. Так ее сейчас и называют. Говорят, что Россию возглавляют чекисты и церковники. Фактически получается, что в этой церкви не остается места для Христа. Попросту говоря, Имя его все реже и реже главами церкви употребляется. Теперь у нас праздник, 1025-летие крещения Руси. Но это праздник православия, а не христианства. Теперь православие и христианство совсем не одно и то же. Потому что под словом "православие" больше понимается национальная идеология, а вовсе не христианская вера"

Хіба Росія могла допустити, щоб "мать городов русских" і Києво-Печерська Лавра опинилася поза нею? І до тих пір, поки Росію будуть "возглавлять чекисты и церковники", ми не можемо обійтися без міжнародної, у т. ч. військової підтримки (членство в НАТО). Як на мене, це важливіше, ніж ЄС (тут цілком досить Угоди про вільну торгівлю і асоційоване членство)

І той, хто сьогодні проти руху України до НАТО, ллє воду на "млин Путіна". Референдум щодо вступу до НАТО неминучий, і потрібно, щоб його результати були переконливими.

Цілком погоджуюся із цими словами президента:

"Не було щастя, та нещастя помогло", – мовить українська приказка. Будь-яка дія викликає протидію, вчить третій закон Ньютона. Отож, агресія проти України зі Сходу мобілізувала світ на підтримку України.

Так, за нас не вступили у війну. Але ніхто нас і не повинен захищати, крім нас самих. Тим більше, що вчасно, всередині 90-х, наша держава і тодішня українська влада не подбали своєчасно про приєднання до НАТО як найбільш надійної системи колективної безпеки. І пізніше дехто в цій залі бавився, надуваючи повітряні кульки... Ми всі це пам'ятаємо. Але наші західні сусіди за пострадянським табором безперешкодно скористалися цією можливістю ще в 90-ті.

Але, попри це, ми отримали колосальну підтримку і довіру з боку всього світу. Революція гідності, колосальний і героїчний спротив українців проти агресії, повернення нашої країни на шлях демократії, проведення вільних, демократичних президентських виборів, проведення вільних, демократичних парламентських виборів – все це на небачену висоту підняло міжнародний авторитет України і рівень наших партнерських стосунків з країнами "Великої сімки", державами-членами Європейського Союзу, з більш ніж сотнею держав, які потужно підтримують Україну, в тому числі в міжнародних організаціях і на засіданнях Генеральної асамблеї ООН.

Цей авторитет, віру світу в потенційну успішність українського проекту, готовність допомогти в його реалізації ми з вами повинні конвертувати в широкий потік іноземних інвестицій в українську економіку, який вкупі з важкою, повсякденною працею кожного з нас почне підвищувати соціальні стандарти українців до рівня європейських.

"Історичний факт, – писав Дмитро Донцов у "Підставах нашої політики", – що жодна нація не визволялася лише власними силами. Здійснити їм свої політичні цілі вдавалося лише тоді, коли вони втягали цю справу в круг ідей загальнішого характеру, пов'язували її з інтересами інших держав". І саме це зараз ми будемо робити.

Якщо говорити про наші внутрішні можливості, за останній рік оформився один з головних чинників сталого розвитку – стабільна, стійка, демократична українська політична спільнота. Це те, що у наших сусідів – Польщі, Чехії, країнах Балтії – було ще на початку 90-х років. І чого нам бракувало для успішного старту реформ. Тепер і у нас майже склався загальнонаціональний консенсус куди рухатися, що будувати. Дискутуються лише деталі, лише питання як краще.

Хитка ідеологічна рівновага, в якій Україна перебувала 23 роки, коли Україна балансувала між Сходом і Заходом, нарешті змінилася повною ясністю. 100% українців зараз за єдину державу, за єдину країну! Конституційна більшість українців бачить її унітарною країною, ніякої федерації! І це, до речі, палкий привіт тим, хто зі сходу чи заходу радить нам "федералізуватися". Шановні, ви можете радити, але українці – проти! І ми нарешті є владою, яка вміє чути і здійснювати мрії українців. Я щиро на це сподіваюся.

Переважна більшість українських громадян нарешті підтримує реалізацію Угоди з Європейським Союзом – Угоду про асоціацію і ідею вступу України до Євросоюзу. Ніколи раніше цього не було. Дорогі колеги, ми маємо цим скористатися. Рекордних показників нарешті досягла кількість тих, хто за українську мову як єдину державну. До речі, і протягом останнього року, не в останній мірі завдяки Росії, бо я не бачу чим це ще пояснити, в три-чотири рази зросла кількість прихильників вступу України до НАТО. Щоправда, це питання залишається єдиним із так званих складних тем, в якому в кількох областях все ще зберігається рівна кількість полярних думок.

Але в цілому багато в чому штучний поділ України за географічною, етнічною, мовною, конфесійною ознакою нарешті подолано, і цей поділ відходить в минуле. Україна ніколи не була такою об'єднаною, як зараз!

Ворог поставив собі за мету не просто переглянути кордони. Мета інша. Нікому не потрібен Донецьк, Луганськ чи Донбас. Ми чітко знаємо, що йшлося про те, щоб розколоти державу, або й зовсім стерти її з карти. Знищити нас як великий європейський народ. Та грубо прорахувався. Українська політична нація остаточно ствердилася на всіх теренах – західних і східних, північних та південних. Вона об'єднала представників різних етносів та носіїв різних мов. Своєю участю у Вітчизняній війні 2014 року за незалежність України наші російськомовні співвітчизники продемонстрували, що російською мовою вони люблять Україну аж ніяк не менше, ніж ми українською. І я пишаюся мужністю і відповідальністю наших співвітчизників!

Ми всі разом стали єдиним організмом, котрий може встояти перед будь-якими політичними маніпуляціями зсередини і тиском ззовні. І це ще одна важлива запорука успішності реформ.


Справді, так сталося, що Путін своїми відверто "диявольськими" діями і консолідував українську націю, і змусив цивілізований світ підтримувати нас. І ми повинні використати таку сприятливу ситуацію, підготувати Україну до вступу в НАТО, і вступити. Не маємо права прогавити таку можливість!

Цитати президента Петра Порошенка взято звідси:

Позачергове послання президента до Верховної Ради (ПОВНИЙ ТЕКСТ)

______________

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua