Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ну що ж, шило вилазить з мішка!

Tomodachi | 27.11.2014 11:22

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Фюлє: "ЄС варто було надати Україні перспективу членства, проте окремі країни, зокрема Німеччина, виступили проти цього."

Як відзначає Фюле, він ще в червні 2013 року попередив міністрів закордонних справ ЄС про можливий провал підписання Угоди про асоціацію.


Тепер всіх собак звично вішають на папєрєдніків, а виявляється, що Янукович був абсолютно правим, коли умовою підписання ставив це "світло" в кінці тунелю! Який сенс було підписувати асоціацію без гарантій цього світла ми є свдками зараз, коли Штайнмайєр виразно говорить і далі, що ні членство в ЄС, ні в НАТО нам не світить! Це просто фантастично, що на нашому боці Літва і особисто та їх Грібаускайте, але наша "союзниця" у відстоюванні цілісності нашої країни Німеччина вже раз заблокувала нам перспективу ПДЧ у НАТО у 2008, а тепер взагалі закриває нам двері в ЄС! Я пригадую, як тут дехто пінився, що у Бухаресті все сталося ОК і що все "пучком", нас чекають не дочекаються, просто ми там щось маємо пройти, проповзти і тд. Хоча коли треба було прийняти тих самих "грібаускайтів", то скористалися, що єльцинська РФ була п*яна і в болоті, то і не питали її думки! тепер ситуація змінилася, німаки грають свою звичну гру у протоколи Ріббентропа-Молотова...І хай там генсеки НАТО і різні "гріби" вимахують морквинами, нуланди спокушують печеньками, баба Меркель тихенько каже nein і все закінчується звичнити обіцянками ПОПа, що ось ми шість років щось там будемо притирати і опинимося зретою в омріяному колі європейських народів...Чому саме шість років? Та тому, що щоб доповзти цей шостий рік треба обов*язково в один тур ще раз обрати його! Тут невідомо, як і чи взагалі він переживе зиму, а він вже "кує" перемогу на наступних президентських!

А мені так здається, що не підписавши демонстративно цю Асоціацію у Вільнюсі і відложивши її підписання до лютого, Янукович тоі би таки дотиснув ЄС з тим "світлом"! Але майдануті зробили те, що зробили...

Але це вже зовсім інакша історія.

Слава Україні?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua