Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Провокації почалися уже?

Ігор Бурдяк | 25.11.2014 08:28

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

ОБ буде намагатися захопити владу в Україні і перетворити Україну у федерацію (віддати Україну ворогу)

Провокації почалися уже?
Депутат Нестор Шуфрич заявив, що члени "Опозиційного блоку" збираються звернутися до Конституційного суду, щоб з'ясувати, наскільки закон про люстрацію відповідає Конституції.

Крім того, в коментарі "Українській правді" політик висловив сподівання, що до квітня у фракції партії буде близько 100 осіб. Шуфрич упевнений, що рейтинги влади будуть падати і почнуться масові протести.

Таким чином, депутат не виключає, що "Опозиційний блок" увійде до широкої коаліції. "Умови будемо обговорювати або ж будемо провокувати проведення нових виборів"

У вчорашній "Свободі слова у Андрія Куликова" він заявив, що високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні вважає, що Донбас повинен бути автономією у складі Україні. Не лише "Лугандон", а повністю Луганська і Донецька області. Суб"єктами федерації повинні стати і Івно-Франківська, Полтавська, інші області.

Інформацію про автономний статус Донбасу уже спростувала речниця Могеріні

Спосіб і час подачі матеріалу в австрійській газеті "Kurier" свідчить: РФ з допомогою п"ятої колони в Україні далі мріє знищити Україну.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua