Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Сьогодні о 12 год. біля ЦВК ВО "Свобода" проводить акцію протесту

Ігор Бурдяк | 30.10.2014 11:47

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Вона опротестовує результати виборів: не програла, мовляв, це все "інтриги Москви"

Сьогодні о 12 год. біля ЦВК ВО ''Свобода'' проводить акцію протесту
А чи варто?

Адже головна причина цього банальна – у порівнянні з 2012 роком відсоток виборців, які проголосували за "Свободу", зменшився у всіх областях України, крім...Луганської.

Характерно, що найбільше зменшилася кількість виборців ВО "Свобода" у тих регіонах, котрі на минулих виборах підтримували їх найактивніше.

Так, у львівській області підтримка ВО "Свобода" у порівнянні з 2012 роком зменшилася більш, ніж у 6 разів (з 38% до 6,2%). Навіть у Києві вона здобула більше (7,1%).

Потерпіли поразку на Львівщині і "мажоритарні кандидати" від ВО "Свобода": Юрій Михальчишин, Ірина Сех, брат лідера Андрій Тягнибок.

З тріском програла і "свободівська зірка" Ірина Фаріон. Її результат – третє місце (після висуваниці "Самопомочі" Ірини Подоляк і "радикала" Валерія Веремчука). А у 2012 році вона була рекордсменом України за рівнем підтримки!

І ось її реакція на цей результат:

"...Перефразую Йосипа Сліпого, який після заслання дякував Богові, що його били раби, а не вільні люди. Я теж дякую, що раби не обрали націоналістичного шляху. Бо не рабська це справа голосувати за її величність національну ідею. В ціні у митарів дрібні монети технологій".

Надіюсь, що лідери ВО "Свобода" тверезіші, і знайдуть причини поразки у собі а не шукатимуть "руку Москви" і не будуть звинувачувати колишніх "своїх" виборців. Зроблять відповідні висновки, і наступного разу подолають виборчий бар'єр. Бо ж все-таки, це чи не єдина організація в Україні, яка має всю повноту властивостей політичної партії. І має можливість підтвердити це: використати поразку для свого вдосконалення.

Тим більше, що за попередніми результатами 8 депутатів-мажоритарників від ВО "Свобода" перемагають, і ця партія таки буде у парламенті.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua