Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/544a5b7fba5d2/

Коментар до статті про "ляльковода", який організовував "страйк нацгвардійців"

Ігор Бурдяк | 24.10.2014 17:00

СБУ під Києвом затримала російського диверсанта, який представився генералом ФСБ на прізвище Гречишкін, помічником депутата Держдуми Росії.

Про це на прес-конференції заявив глава СБУ Валентин Наливайченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".


"Цей громадянин РФ представлявся генералом ФСБ, його прізвище Гречишкін, у нього є посвідчення заступника головного редактора "Російських новин", помічника депутата Держдуми...затриманий підозрюється у організаціях протестів нацгвардійців під Адміністрацією президента" – голова СБУ Наливайченко.

У статті детальніше про подію, фотографії, у т. ч. фотографія посвідчення заступника головного редактора "Російських новин", помічника депутата Держдуми Гречишкина Николая Васильевича.

Як зазвичай у таких випадках буває, налетіли російські боти, і стали висміювати наші спецслужби.

Отже, у "Российских новостях" була стаття про цього пана, якого підозрюють у важкому злочині. Редакція швидко її видалила, але у кеші вона збереглася.

В свои 50-с-небольшим лет, Николай Гречишкин отмечен множеством наград. Среди них: наградные часы, выданные лично первым Президентом России Борисом Ельциным; благодарность за самоотверженность и отвагу от Президента России Владимира Путина; наградные и благодарственные письма от советов ветеранов всех флотов, руководителей

воинских частей и подразделений, Российской Ассоциации Героев и множества других лиц и организаций. Но главной наградой сам ветеран считает песню "Душа офицера-морпеха", написанную его друзьями о нем и для него.


Повністю тут:

В редакции "Российских новостей" – хорошее пополнение!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua