Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

РОБИ_ВИБОРИ!


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

#Роби_вибори розповідаємо про проведену роботу та майбутні плани

РОБИ_ВИБОРИ!
Кампанія #Роби_Вибори розпочалася 21 вересня 2014 року. З самого початку проект був спрямований на роботу з українською молоддю і залучення її до активного політичного процесу. У світлі надважливих Позачергових виборів до Верховної Ради.

Після #Євромайдану і #Революції Гідності настав час справді реальних змін. На чолі будь-яких суспільних трансформацій має стояти молодь, яка є потужним двигуном прогресу. Але зміни не завжди здійснюються бруківкою і коктейлями "молотова", активна громадянська позиція має зберігатися і втілюватися в повсякденній політичній рутині, такій, як вибори, ми повинні розуміти, що захистити здобутки революції і розвинути їх можна через легітимні процеси. Якими вони будуть залежить від ТЕБЕ.

В свою чергу кампанія #Роби_Вибори стала першою масштабною мобілізаційною ініціативою по подоланню політичної апатії серед української молоді, ініціативою покликаною нагадати молоді про її роль. Проект об'єднав політологів, експертів гуманітарних сфер, діячів культури, музикантів і безліч небайдужих громадян, які посильно допомагають в його розвитку. Ми говоримо про політику, перебуваючи поза нею. Наші гасла: #Роби вибори!, #Роби більше – спонукають до віри в себе і у власні сили змінити власне життя і життя цілої країни.

Наші прагнення і цілі пройшли шлях від абстрактних концептів до живих подій. Завдяки вашій активності, готовності до співпраці і небайдужості. Що ж ми зробили за цей час? Ми з #РОБИли_БІЛЬШЕ.

За період кампанії було проведено 7 лекцій-зустрічей із знаними діячами політики, культури, громадського сектору, лекції охопили #Харків, #Київ, #Одесу, #Львів. Спікерами були #Влад_Троїцький, #Рибачук_Олег, #Гаврилишин_Богдан, #Сашко_Положинський, #Андрій_Худенко та інші. На цих лекціях-зустрічах ми говорили про вплив культури на політику, про те, як досягти високого рівня розвитку.В рамках проекту було реалізовано інсталяцію, яка була встановлена в трьох містах #Львові, #Києві, #Харкові. Інсталяція має назву #Двері у майбутнє. Кожен бажаючий міг пройти через символічні двері-вибори та написати на стіні-планшеті своє бачення майбутнього України. Інсталяція користується шаленою популярністю серед студентів. Побачити, що з того вийшло можна тут: www.facebook.com/robuvuboru

Ознакою успішності кампанії було те, що концепти, які популяризувались спонукали до самоорганізації і проявів ініціативи. Як наслідок відбувся Всеукраїнський #флешмоб_Роби_Вибори, який охопив #Тернопіль, #Житомир, #Дніпропетровськ, #Хмельницький. Також, ініціативою місцевих активістів кампанія у формі агітації, відбувається у м. Новомосковськ, Дніпропетровської області.До кампанії долучилися також широковідомі українські гурти #Тартак, #ТНМК, #Скрябін, #Гич Оркестр, #Абу-Касимові_Капці, #О.Torvald. Що дозволило нам провести серію благодійних концертів у #Львові, #Києві, #Харкові, під час яких здійснювався збір коштів на підтримку воїнів, які приймають участь в #АТО. Про популярність гуртів і ідеї кампанії свідчить той факт що концерт у #Львові зібрав вісім тисяч учасників. Сподіваємось за розвагами молоді люди не забули про мету концерту і кампанії і переймуться цими цінностями, втілять меседж кампанії в життя.В кінці кінців саме ви покажете чи досягла кампанія успіху, адже, хоча ми любимо гумор і епатаж, справа дуже серйозна. Ти повинен прийти і проголосувати, відповідально і свідомо зробити свій вибір. #Роби_Вибори і реалізуй своє прагнення до кращого.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua