Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Бют

"Подаруночки" пораненим від Тимошенко...


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

А нещодавно керівництво шпиталю повідомили про те, що до них у гості приїде ЮВТ. Усі зраділи, бо що таке для колишньої прем'єрки якихось 15 тисяч доларів? День відвідин відбувся учора. ЮВТ з охороною та кореспондентами пробіглась реанімацією та трішки по іншим відділенням. І зробивши кілька PR фото залишила по собі "подарунки" і гіркоту відчаю...

''Подаруночки'' пораненим від Тимошенко...
Доброго ранку усім. Як більшість моїх друзів встигли помітити, я не часто щось коментую, чи дописую. Але тут не втримався.

Трохи передісторії: у нас у Вінниці є військово-медичний шпиталь. Багато хлопців з АТО.

Кілька днів тому німці підігнали сюди дуже потрібний апарат для пришвидшення лікування та загоєння вогнепальних поранень. Замість повної вартості у 30 тисяч зелених косариків просили тільки п'ятнадцять, та й ті у кілька платежів. У медиків наразі таких грошей немає. Волонтери бігають, збирають по копійчині. Зі слів самих хлопців, що лікуються тут, вони теж переживають за проблеми закладу

А нещодавно керівництво шпиталю повідомили про те, що до них у гості приїде ЮВТ. Усі зраділи, бо що таке для колишньої прем'єрки якихось 15 тисяч доларів? День відвідин відбувся учора. ЮВТ з охороною та кореспондентами пробіглась реанімацією та трішки по іншим відділенням. І зробивши кілька PR фото залишила по собі "подарунки" і гіркоту відчаю у хлопців. Ті ледь втримались аби ті "подарунки" не скинути з балконів палат на голову відвідувачці. Фото додані.

PS: хлопці просили написати про це. І наказали відзвітувати про реакцію.

Усім буду заздалегідь вдячний.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua