Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Синхронна ратифікація

Ігор Бурдяк | 16.09.2014 19:42

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Верховна Рада України практикує проводити синхронну ратифікацію доленосних міжнародних Угод з іншими повноважними представництвами суб'єктів міжнародного права.
Так було 27 квітня 2010 року (із державною Думою РФ).
І сьогодні із Європарламентом.


Синхронна ратифікація
27 квітня 2010 року Верховною Радою України синхронно із державною Думою РФ була ратифікована Угода між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. Згідно з Угодою термін перебування Чорноморського флоту Російської Федерації збільшено в обмін на здешевлення для України російського газу шляхом застосування знижки у вигляді анулювання митних зборів.

Термін перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастополі подовжено з 2017 до 2042 року з автоматичним продовженням на 5 років, якщо будь-яка сторона не висловить заперечення, та встановлена орендна плата.

Небезпечний для безпеки Держави документ, та ще й ухвалений усупереч Конституції України, пояснює, чому ця "синхронна" ратифікація відбувалася у такий досі не знаний парламентам світу спосіб:

youtube.com/watch?v=Kw3TCROcVrk

Коментарі зайві.

А сьогодні, 16 вересня 2014 року Європейський парламент ратифікував Угоду про асоціацію між Україною і Європейським Союзом синхронно з Верховною Радою України (у вигляді телемосту по технології Skype).За ратифікацію проголосувало 355 депутатів Верховної Ради та 535 депутатів Європарламенту. А було це так:

youtube.com/watch?v=yDPJ62VCgn4

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua