Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/540a93e261972/

Росія визнає участь російських військовослужбовців у війні з Україною.

Ігор Бурдяк | 6.09.2014 07:56

Росія почала використовувати смерті російських військовослужбовців-найманців для "патріотичного виховання", пропаганди війни з Україною, і подальшого вербування "гарматного м'яса".

Росія визнає участь російських військовослужбовців у війні з Україною.
Похорони десантника Анатолія Травкіна відбулися з військовими почестями.

Ветеран ВДВ Михайло Козлов: "...я горжусь тем, что в наших провинциальных русских городах растут мальчишки, которые не равнодушны к тому, что происходит сегодня в нашем мире. И по зову души своей, по зову своего сердца выполняют то, что должны выполнять"

"Пом'януло" телебачення і Сергія Ждановича із підмосковного Електрогорська, який загинув у Донецьку в травні 2014 під час бою в районі аеропорту.

Вдова Сергія Ждановича Лариса:

"На войну он ушел осознанно. Удерживать его было бесполезно, потому что человек это решение принял сразу. Он сделал так, как должен был сделать настоящий мужчина. Нам его очень сильно не хватает. Но всю оставшуюся жизнь мы будем им гордиться".Джерело – із російського першого національного (державного!) телеканалу: В Костроме простились с десантником Анатолием Травкиным, который погиб в бою на востоке Украины

Тільки як це погоджується з цим документом:

Статья 359. Наемничество.?

Карний кодекс вважає організацію таких дій злочинними (Вербовка, обучение, финансирование или иное материальное обеспечение наемника, а равно его использование в вооруженном конфликте или военных действиях наказываются лишением свободы на срок от четырех до восьми лет с ограничением свободы на срок до двух лет либо без такового. Те же деяния, совершенные лицом с использованием своего служебного положения или в отношении несовершеннолетнего, наказываются лишением свободы на срок от семи до пятнадцати лет со штрафом в размере до пятисот тысяч рублей или в размере заработной платы или иного дохода осужденного за период до трех лет либо без такового и с ограничением свободы на срок от одного года до двух лет либо без такового).

Чи порушить російський прокурор кримінальні справи?

Тимоті Снайдер радить: Щоб зрозуміти Путіна, (відповісти на це питання) – читайте Оруелла

Водночас (і це теж за Оруеллом) путінська держава й підстрахувалася: "Мы вас туда не посылали!".

_________________________________

Між тим у Мінську вчора відбулися переговори. Просочилася така інформація. Домовилися про припинення вогню і виведення незаконних військових формувань. Останнє хтось буде мабуть намагатися трактувати на свою користь. Та є Конституція, міжнародне Право, у діалозі брав участь представник ОБСЄ.

Сторони домовляються про так званий "інклюзивний діалог" – тобто діалог за участі усіх сторін конфлікту, а також про дочасні вибори в місцеві органи влади у Донецькій та Луганській областях і про децентралізацію влади.

Як на мене, дочасні вибори тут ключове. У результаті виборів можна буде сформувати легітимні органи влади і усунути ДНР, ЛНР.

Важливо, звичайно, кого оберуть. Та згадаймо, і ПР "до Вільнюсу" була за євроінтеграцію, а значить проти вступу до МС і Євразес.

Вчора у Шустера студія голосувала. Якщо вірити Савіку, вона підібрана згідно з соціологічними рекомендаціями так, що репрезентує всю Україну.

Отже, 75% українців підтримує мирний "план Порошенка-Путіна". Водночас настрій рішучий – територіальна цілісність і державність усієї України повинна бути забезпечена. Порох треба тримати завжди сухим – на всякий випадок. І у жодному разі не дати Путіну можливість зробити з Донбасу "українське Придністров'я".

Подолати цей етап і йти далі.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua