Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Фашизм повертається в Україну. Сталін уважав, що союз із Гітлером (європейськими ультраправими) був ключем до знищення Європи

Ігор Бурдяк | 23.05.2014 19:12
Він очікував, що цей альянс поверне Німеччину проти її західних сусідів і призведе до ослаблення або навіть руйнації європейського капіталізму.
Це не дуже й відрізняється від певного розрахунку, що його сьогодні робить Путін.
Коментарі
Ігор Бурдяк   | 24.05.2014 09:23
Тимоті Снайдер:
Італійський "Fronte Nazionale" хвалить Путіна за його "відважну позицію проти могутнього ґейського лобі". Неонацисти з грецької партії "Золотий світанок" бачать у Росії захисника України проти "круків міжнародного лихварства". Гайнц-Кристіан Штрахе з австрійської FPÖ додає і свої сюрреальні п'ять копійок, називаючи Путіна "чистим демократом".

Навіть Найджел Фарадж, лідер Партії незалежности Об'єднаного Королівства (Велика Британія), нещодавно поділився путінською пропаґандою щодо України з мільйонами британських глядачів у теледебатах, зробивши абсурдне твердження, що Європейський Союз має "кров на руках" за події в Україні.

Президентські вибори має бути проведено
Ігор Бурдяк   | 24.05.2014 09:24
25 травня, що невипадково також є останнім днем виборів до Європейського парламенту. Голос за Штрахе в Австрії, або Лє Пена у Франції, або навіть Фараджа у Британії нині є голосом за Путіна, і поразка для Європи є перемогою для Євразії.

Простою об'єктивною істиною є те, що об'єднана Европа здатна дати адекватну відповідь і, найвірогідніше, дасть її аґресивній російській нафтодержаві у вигляді спільної енергетичної політики, тоді як набір національних держав, що гризуться між собою, не зможе цього зробити.

Звичайно, повернення до національної держави – популістська фантазія, тож інтеґрація триватиме в якійсь формі; все, щодо чого ще можна прийняти рішення, це щодо самої форми.
Ігор Бурдяк   | 24.05.2014 09:25
Політики й інтелектуали раніше казали, що європейському проєктові нема альтернативи, але тепер вона є – це Євразія.

Україна не має історії без Європи, але і Європа не має історії без України. Україна не має майбутнього без Європи, але й Європа не має майбутнього без України. Упродовж століть історія України розкривала поворотні моменти в історії Європи. Схоже, сьогодні це все ще так.

Звичайно, куди саме поверне хід історії, поки що залежить і, можливо, ще дуже недовго залежатиме від європейців.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua