Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Реальні підсумки типу "референдуму" 11 травня.

oratta | 12.05.2014 20:39

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

У псевдореферендумі на сході України за створення ДНР і ЛНР проголосували меньше 3% громадян, які мають право голосу.

Реальні підсумки типу ''референдуму'' 11 травня.
У вчорашньому антиконстутиційному референдумі у Маріуполі фізично могли брати участь 4% виборців.

http://www.unian.ua/politics/916849-u-vchorashnomu-referendumi-u-mariupoli-fizichno-mogli-brati-uchast-4-vibortsiv.html.

В інших регіонах Донецької і Луганської областей протизаконному референдумі організованому агентами кремля, змогли взяти участь ще менше жителів. Крім того взагалі не були створені дільниці для голосування в 12 з 18 районів Луганської області, та в 6 з 18 районів у Донецькій області. В середньому явка за оцінками фахівців не може перевищувати за таких умов 3%. Сепаратисти ж всупереч здоровому глузду малюють явку біля 70% (Швидкість проходження дільниці в середньому 2 виборці в секунду – фантастика!). Навіть якщо припустити, що не було інших порушень то за ДНР та ЛНР проголосували максимум 2,7 % (два цілих сім десятих) всіх жителів Донецької та Луганської областей, які мають право голосу. Це говорить про реальну підтримку терористів, що базується лише на державній зраді місцевої влади, міліції і криміналітету.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua