
Так відповів Яценюк на заяву Путіна: "Закликаємо представників південного сходу України, прихильників федералізації країни перенести намічений на 11 травня референдум. З тим, щоб створити необхідні умови для цього діалогу".
Нагадаю, що "повітрям" були і проголошення незалежності Криму, і його приєднання до Росії, помпезності в георгієвській залі Московського Кремля, коли президент Росії Володимир Путін з боку Росії та самопроголошені "Голова Ради Міністрів Криму" Сергій Аксьонов, "спікер Державної Ради Криму" Володимир Константинов та "міський голова Севастополя" Олексій Чалий підписали договір про входження Криму до складу Росії на правах суб'єкта федерації, ратифікація угоди Радою Федерації Росії...і нова редакція Конституції Росії (зміни, відповідно до яких Республіка Крим та місто Севастополь оголошуються суб'єктами Російської Федерації).
Все це "фейкова метушня", бо Україна (і весь цивілізований світ) вважають, що з кінця лютого 2014 року в Криму триває Кримська криза, під час якої відбулася військова інтервенція Російської Федерації в Україну з метою встановлення контролю над територіальними одиницями – Севастополь та АР Крим.
Верховна Рада України і Конституційний Суд України вчасно ухвалили всі необхідні акти, вони спростовують фейк, яким задурманені голови російських громадян.
Здається, главарі РФ вірно зрозуміли Яценюка, бо болісно прореагували на слова Яценюка, хоча на ПТН ПНХ чи "хутінпуйло" вони не реагували ніяк.
Горбачову у 1989 році довелося "віддати" НДР. Незважаючи на те, що включення її до радянської зони впливу було погоджене з світовими потугами.
Путін "кримську аферу" ні з ким не погоджував.
Сьогодні Росія святкує свої перемоги. Справжні і фейкові. У тому числі в Криму.
Канцлер ФРН Ангела Меркель розкритикувала плани російського керівництва провести 9 травня парад в Криму, анексованого Росією, а також можливу присутність на цьому заході президента Володимира Путіна.

Цей день є дуже важливою датою для Росії, яка нагадує про перемогу над націонал-соціалізмом, заявила Меркель 6 травня в Берліні після зустрічі з президентом Кіпру Нікосом Анастасіадіс. При цьому канцлер ФРН нагадала, що 4 роки тому була в Москві на святкуваннях з нагоди Дня перемоги 9 травня, "щоб продемонструвати, що історія нас чомусь вчить".
Путін не хоче вчитися. Росія чекає на свого Горбачова, уже не радянського, а російського. І Захід постарається, і посприяє, щоб той Горбачов якомога швидше прийшов. Він у цьому зацікавлений не менше, ніж Україна. Можливо, навіть більше.
_____________________
Дехто із наших співвітчизників вважає: Забрали Крим? – Ну і добре! – Відітнуть цей "гангренний" Донбас – ще краще буде!, тоді ніщо не заважатиме нам розвиватися.
НМД така позиція не є вірною, із кількох причин. І одна із них: "те, що нас не вбиває, робить нас міцнішими". Та на тему "ініціації України" варто окремо. А поки-що рекомендую ролик:
http://www.youtube.com/watch?v=5E-WhnbmOVg
Чи можливе щось подібне, наприклад, в Ізраїлі?