Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Захист Батьківщини

Ігор Бурдяк | 8.05.2014 07:40

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Аналіз ситуації і поради від грузинського президента Михайла Саакашвілі і українського експерта Дмитра Тимчука

Захист Батьківщини
6 травня 2014 року Савік Шустер взяв інтерв'ю в президента Грузії Михайла Саакашвілі. Потім підключилася по скайпу Наталія Королевська. З дуже миролюбною риторикою: "Людям потрібен мир, а нинішня влада цього не розуміє". А в понеділок виступав у Куликова кандидат в президенти Михайло Добкін. З абсолютно ідентичними пропозиціями: "людям потрібен насамперед мир, а нинішня влада цього не розуміє". Зразу ж висновок – влада антинародна, кровожерлива, занадто войовнича, не можна з мирними (!) людьми так поступати. І це теж повторювалося кілька разів. І на будь-яке запитання експертів він ось так стереотипно відповідав.

Нагадаю, це той самий Добкін, який 1 лютого 2014 року в ході екстреного Всеукраїнського зльоту первинних партійних організацій Партії регіонів в Харкові створив так званий "Український фронт".Символом об'єднання обрана – "Георгіївська стрічка", яка в Україні багатьма сприймається як проімперська символіка.

Серед тих, хто зголосився стати "фронтовиками", є члени організації "Оплот". Однойменний бійцівський клуб пов'язують з використанням на масових заходах "тітушків".

Перед початком зльоту організатори масового заходу демонстрували ролики про "злочини проти "Беркута"", зокрема, сюжет про козака Михайла Гаврилюка з коментарями диктора: "Синці та сліди від побиття йому ретельно пензликом намалювали фахові гримери".

З виступу Добкіна: "Купка оскаженілих націоналістів, спустившись з Говерли, озброївшись не лише сценарієм, але і кийками, вирішила, що вони і є той єдиний український демос, який здатний продукувати національну ідею і проголошувати її від імені всього українського народу"

Щойно створена організація задекларувала бажання приєднатися до переговорного процесу, який відбувається між опозицією і чинною владою.

Журналісти з'ясовували, хто саме увійшов до складу спілки "Український фронт". Першими офіційно оголосили себе ворогами Майдану бійці організації "Оплот". Також про своє входження оголосили окремі організації афганців і "Козаки", що мають тісні зв'язки з російськими козачими дружинами. Також приєдналися до організації російські байкери "Нічні вовки", котрі відомі тісними контактами з президентом РФ Володимиром Путіним.

Лідер "Оплоту" Євген Жилін в інтерв'ю "Українській правді" назвав тих, хто зібрався на Майдані, злочинцями: "Всі вони повинні знати, що якщо в ході їх затримання я відламаю йому руку, ногу, або виб'ю око, я буду діяти правомірно і законно. Закон мене не тільки пробачає, але і заохочує до цієї дії... Якщо навіть я його вб'ю, перевищуючи самооборону, закон позбавляє мене свободи всього лише на три роки! Максимум".

Отакі вони, "миротворці і миролюбці", Добкін і Королевська, до речі, остання колишня (?) вірна соратниця Юлії Тимошенко.

Цю "миротворчу" риторику "в пух і прах" розбив гість студії Михайло Саакашвілі. Див тут:

http://www.youtube.com/watch?v=jH258yjPmMw

Шкода, що у нас не було такого президента.

Продовжуючи тему, хотів би запропонувати свіжу публікацію українського військового і політичного журналіста, координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука:

"Братья и сестры, по итогам 7 мая.

Из плохого:

1. Чем ближе 9 мая, тем более тревожные сигналы мы получаем о готовящейся активизации пророссийских экстремистов. Хотя их как бы и сейчас пассивными назвать трудно.

Хуже то, что на этом фоне Путин начал очередную игру. "Советы" сепаратистам повременить с референдумом, чуть ли не готовность признать президентские выборы в Украине – парня словно подменили.

Но ложь главы Кремля о якобы имеющем место отводе российских войск от границы с Украиной не позволяет обольщаться. Войска никто не отводит. Это значит, что успокаивающие и чуть ли не миролюбивые заявления Путина – скорее шоу для самых доверчивых.

Смысла этой игры мы пока не понимаем. Но ясно, что расслабляться не стоит. Скорее наоборот.

2. География опасности экстремизма разрастается.

Сегодня мы включили в "красную" зону (угроза экстремизма – 5 баллов и выше по 10-балльной шкале) Запорожскую область, где ранее оценивали угрозу в 4 балла.

Правда, снизилась угроза в Харьковской области – она опустилась из "красной" в "желтую" зону. Так что "по нолям". Завтра представим инфографику.

3. Сегодня на пресс-конференции глава Антитеррористического центра при СБУ В.Крутов заявил о том, что за время АТО погибло 14 украинских военнослужащих, 66 – получили ранения.

У нас немного другие данные, но дело не в этом. А в том, что каждый день противостояния оплачивается человеческими жизнями.

Эти погибшие ребята из числа силовиков – Герои. Вечная им память.

Из хорошего:

1. Сегодня мы провели небольшой мониторинг по подготовке регионов к возможным провокациям на День Победы.

Ситуация лучше, чем можно было ожидать. Не самая оптимистичная картина лишь по Донецкой и Луганской областям.

Особенно позитивен Харьков и южные области (в первую очередь Одесская и Николаевская, чуть меньше – Херсонская). Здесь ведется очень мощная работа по противодействию угрозе как силовиками, так и местными властями. (Про Днепропетровскую я не упоминаю – здесь местные власти изначально показали себя на высоте.)

Например, сегодня в Одессу прибыл специальный батальон милиции "Киев-1", сформированный из числа добровольцев. Минобороны проводит мероприятия по своей линии – думаю, завтра мы сможем сообщить о них.

2. Антитеррористическая операция. Сегодня мы наконец получили полную информацию для того, чтобы паззлы сложились. Мы получили полные подтверждения нашим опасениям о причинах явно недостаточной эффективности АТО.

Наши прежние претензии к руководству АТО и взаимодействию силовиков оказались полностью оправданными. Позитив же в том, что мы увидели и серьезную работу, ведущуюся с самого "верха", по устранению проблем.

Главная проблема – в кадрах. Наши генералы привыкли к "паркету", не умеют принимать решения и панически боятся ответственности. Радует то, что среди них все же есть и адекватные. Их с запозданием, но все же расставляют по ключевым позициям.

Я думаю, сегодня в этой мрачной и безрадостной для Украины обстановке рождается новое поколение украинских силовиков. Командиры и начальники, готовые брать ответственность на себя. И солдаты, готовые не на словах, а на деле защищать свою страну и ее народ.

К сожалению, это рождение оплачивается кровью.

3. В результате нападения сепаратистов на автобус с бойцами батальона милиции "Азов" был схвачен "министр обороны" так называемой Донецкой народной республики И.Какидзянов.

Мне только кажется, или донбасские экстремисты в самом деле идиоты? Это ж как надо было лихо "атаковать", чтобы тут же сдать своего главного "полководца". И если у них "министр обороны" такой уникум, то чего ожидать от "рядовых"? Какая-то стрёмная у них "армия", честно говоря.

4. СБУ отчиталась: в Одессе раскрыта деятельность конвертационного центра, финансировавшего беспорядки 2 мая. За финансированием, как и следовало ожидать, вовсю торчат уши "Семьи" Януковича.

В общем-то не секрет: чем больше перекрывается каналов финансирования экстремистов, тем больше шансов на успех в борьбе с ними. Без денег не будет террора под флагом РФ. И все свои идеи "русского мира" господин Путин и иже с ним могут плотно свернуть и засунуть туда, куда они перед этим засунули нормы международного права.
"

Дмитра Тимчук у 1995-1997 роках проходив службу у військах протиповітряної оборони. З 1997 по 2000 рік працював у штабі Національної гвардії України. З 2000 по 2012 рік перебував на роботі в різних структурних підрозділах Міністерства оборони України. У ході службових відряджень відвідав українські контингенти миротворчих сил ООН в Іраку (тричі), Лівані та Косово. Набутий ним досвід – гарантія того, що він добре орієнтується і в нинішній українській ситуації. 05.05.2014 він дав прес-конференцію і аргументовано відповів на запитання аудиторії.

Дмитро Тимчук вважає, небезпечним явище, коли політичні партії створюють "військове крило" (ідея Тимошенко). Бо це "вірний" крок до громадянської війни. Про це каже досвід Близького Сходу (напр., "Хазбала"). Див. тут:

http://www.youtube.com/watch?v=jiaRVDLDCSk


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua