Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Путін вкрав у росіян "день победы"

Ігор Бурдяк | 7.05.2014 07:57

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

"Радянські солдати не могли принести визволення, бо самі були невільними людьми"
(Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск)


Путін вкрав у росіян ''день победы''
У сучасній Росії перемога над фашистами і націонал-соціалістами у "Великій Вітчизняній війні" 1941-1945 років є найважливішим загальнонаціональним святом. Утвердилась така практика і традиція трактування 9 травня як Дня великої перемоги, яка забезпечила політичну та ідеологічну реабілітацію Сталіна та сталінізму. До того ж ті реабілітовані речі приватизовані Росією (мы и без Украиньі победили бы), за що, можливо, варто і подякувати Путіну. Інакше і не могло бути: нагальною для впровадження авторитарного правління була потреба відродити російський націоналізм й пропагувати ідею потуги Росії як нації та держави. Радянський Союз із інтернаціоналізмом, міжнародною солідарністю трудящих і братством народів уже у минулому.

Цього року російська влада запланувала "парад до Дня перемоги" 9 травня в Севастополі. Там покажуть військову техніку нового покоління.

Про це повідомляє незалежне бюро новин:

"Підготовка до Параду 9-го травня проходить в Криму. Репетирують на Херсонеському аеродромі неподалік від Севастополя. Подробиці параду тримаються в секреті, але військові обіцяють, що він буде особливим. Очікується прибуття перших осіб Росії. У механізованій колоні пройдуть бронемашини "Тигр" нового покоління, БТРи, зенітно-ракетні комплекси "Бастіон" та "Оса", а також артилерійські знаряддя", – йдеться в повідомленні.

Будуть залучатися ще й берегові ракетно-локаційні комплекси "Мінерал".

"Тренування розпочали 7-го квітня, проходять два-три рази на тиждень і, за словами військових, успішно: вже зараз машини йдуть практично рівно. За одну репетицію техніка проїжджає плац у середньому не менше 10 разів. Після двох поїздок – обов'язковий розбір"


Взагалі-то тут ніякого "дня победы" не видно. Подібне можна було спостерігати у листопаді 1941 року на Красній площі у Москві. Після параду війська зразу ж відправляли на фронт, який був уже дуже близько.

Подібне, але зовсім не те. Бо парад на Красній площі проходив на своїй, російській території. І російські солдати після нього йшли воювати з ворогом, маючи високий моральний дух, бо були певні, що ця війна щодо Росії є правильна і справедлива. Вони не соромилися свого статусу.

Парад російської армії в Криму відбудеться на тимчасово окупованій чужій території. Потім солдати статутну форму змінять на колорадську, по-злодійському будуть проникати на територію "екс-братської країни", і виконуючи злочинні накази будуть чинити військові злочини. І за все це пізніше прийдеться відповісти.

Через рік світ відзначатиме ювілейне 70-ліття з часу закінчення ІІ світової війни. Традиційно у такі ювілейні роки перші особи із Німеччини у Москві. Вони вибачаються за гріхи своїх предків. Наступного року так не буде.

Світ чекає на покаяння Росії. Та спочатку її треба перемогти.

Святкувати поки що нема чого. Ми ще не перемогли.

Та все ж міністр культури Євген Ніщук заявив, що 9 травня урочистості, присвячені Дню Перемоги, скасовуватися не будуть. Надійшла пропозиція, щоб у церквах по Україні дзвони били 10 разів, оскільки 10 млн українців загинули в період ВВВ.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua