Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

п. Путін! "Закрийте своє єб...ло"


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Наступного разу, коли Ви, п. Путін, будете коментувати питання територіальної приналежності Слобожанських земель, я радив би Вам, користуючись лексикою п. Януковича " закрити своє єб...ло". Як українець, якого виховали в кращих традиціях дипломатичного етикету і якому не знайоме значення слова "єб.ло", можу припустити, що вживання його Янукови

 п. Путін! ''Закрийте своє єб...ло''
п. Путін! "Закрийте своє єб...ло"

п. Президенте!

Вчора, під час щорічної прямої лінії, відповідаючи на запитання журналіста, Ви заявили наступне: "Ось це от Харків, Луганськ, Донецьк, Херсон, Миколаїв, Одеса не входили до складу України в царські часи. Це все території передані в двадцяті роки радянським урядом, навіщо вони це зробили – Бог їх знає".

п. Путін, подібне вільне трактування історичних фактів на догоду миттєвому політичному моменту, не робить Вам честі. Я не буду мордувати Вас екскурсами в історію, а лише наведу Вам декілька цитат з роману" Тихий Дон" великого російського письменника, двічі Героя Соціалістичної Праці, лауреата Нобелівської премії з літератури Михайла Олександровича Шолохова.

"Минут десять стоял он, молча вычерчивая на стекле вензеля. За окном, над крышей низенького дома, предзимнее, увядшее, тлело на закате солнце: словно ребром поставленное на ржавый гребень крыши, оно мокро багровело, казалось, что оно вот-вот сорвется, покатится по ту или эту сторону крыши.От городского сада, прибитые дождем, шершавые катились листья, и, налетая С УКРАИНЫ, С ЛУГАНСКА, гайдамачил над станицей час от часу крепчавший ветер."

З України, з Луганська гайдамачив вітер.

Я хотів би нагадати Вам, п. президенте, що Михайло Олександрович народився на хуторі Кружилін Донецького округу Області Війська Донського (нині Шолоховский район Ростовської області), і як потомствений донський козак прекрасно знав, що Луганськ-це українська територія, зі всіма наслідками. Знав він і те, як "русел" український Донбас і приростали новими землями області Війська Донського.

"А на границе с Украиной молодые казаки, только что обученные в Персиановке, под Новочеркасском, призванные под знамена, дрались с петлюровцами. Почти половина заново сколоченного 12-го Донского казачьего полка легла под Старобельском, завоевывая области лишний кут украинской территории."

Щодо національного складу Слобожанщини та Причорномор'я, як "исконно русских земель",то у 1745 р. частка українського населення в Північному Причорномор'ї була найбільш високою за всю історію краю – 96,86% інші 3,14% припадали на російське населення Бахмутського і Слов'яносербського повітів. Приплив іноземців і росіян розкольників до Нової Сербії і Слов'яно-Сербії призвів до того, що в 1764 р. українське населення становило 73,06% всіх жителів району.

Слобожанщина – найбільший змішаний російсько-український регіон, який має свій особливий характер. Питання про розділ стояв ще при формуванні Української Народної Республіки і обговорювався між Центральною Радою і Тимчасовим Урядом. За основу був взятий Перепис населення Російської імперії 1897 року, згідно з яким Харківська губернія цілком відійшла УНР, бо в Харківській губернії лише 17,7% населення були росіянами.

Кому, п. президенте, має належати Слобожанщина? Природно, що Росії, бо там всього лише 70% українців...

Наступного разу, коли Ви, п. Путін, будете коментувати питання територіальної приналежності Слобожанських земель, я радив би Вам, користуючись лексикою п. Януковича " закрити своє єб...ло". Як українець, якого виховали в кращих традиціях дипломатичного етикету і якому не знайоме значення слова "єб.ло", можу припустити, що вживання його Януковичем, людиною яку Ви вважаєте легітимним Президентом України, на засіданні РНБО на адресу Олени Лукаш, не несе в собі ознак особистої образи на Вашу адресу.

Співголова ГІ" Права Справа" Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua