Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ототожнювання Майдану у Києві з антимайданами на Сході України – невігластво або провокація

Ігор Бурдяк | 18.04.2014 12:48

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Різниця між Майданом у Києві і "майданами" на Сході України

Майдан виступав під українським прапором. Там майоріли різні прапори, в т. ч. і російський триколор, але це були прапори друзів. Майдани на Сході України виступають під ворожим російським прапором. Більше того, прапор ворога встановлюють на державних установах.

Для Майдану цілісність і соборність України – самозрозуміла цінність, антимайдани на Сході України виступають навіть не за сепаратизм, а за приєднання частини України до Росії.

Майдан здивував світ толерантністю, терпимістю до різних поглядів. Там люди говорили різними мовами, брали участь у спільних екуменічних молебнях, які проводили не лише священики різних християнських конфесій, а й мусульмани, юдеї...натомість на антимайданах на Сході України панує агресивна нетерпимість до іншої, "нерашистської", "неправославної" точки зору. Появитися там із державною українською символікою, або заговорити українською мовою – значить наразитися на реальну небезпеку.

Майдан виступав за усунення бандитської влади від управління державою. На Сході України ініціаторами акцій є бандити, які мігрують із різних частин України, чи навіть зовні, із інших країн.

Майдан не озброювався, допоки влада не почала масово вбивати людей. Антимайдани на Сході України почалися із озброєння. Антиукраїнське "ядро" було заздалегідь готове до таких акцій. Решта людей, обдурених і заляканих російською пропагандою, яка вигадала неіснуючу загрозу, приєдналася до них.

Отже, на Сході України іде безпосередньо Росією організована війна, з опорою на п'яту колону і криміналітет.

До п'ятої колони можна сміло віднести ПР і КПУ. Оскільки саме ці дві сили були попередньою владою, то зрозуміло, який спадок залишився після них у силових структурах, і чому державі не завжди вдається успішно проводити "силові операції".

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua