Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Необхідність антитерористичної операції

Ігор Бурдяк | 16.04.2014 12:59

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

"Украина и Крым, Беларусь и Молдова -

Это моя страна.
Сахалин и Камчатка, Уральские горы -
Это моя страна.
Краснодарский край, Сибирь и Поволжье,
Казахстан и Кавказ, и Прибалтика тоже...

(Олег Газманов "Сделан в СССР")


Необхідність антитерористичної операції
Сьогодні відбулося чергове засідання Радбезу ООН. Ніхто із членів Радбезу не підтримав Росію, яка домагалася засудити Україну за те, що уряд ухвалив рішення розпочати антитерористичну операцію на Сході України. Навпаки, учасники засідання дорікали Росії за втручання у внутрішні справи України і заперечення очевидних фактів. Звучали такі слова: "Комуністична газета, яку в СРСР назвали "Правда" була найбрехливішою газетою у світі. Нинішня Росія успадкувала "геббельсівську" брехню від попередника. Вона теж захищає права тих, кого "гноблять" у всьому світі, тільки порушень прав не бачить там, де є її імперські інтереси".

Чуркін, представник Росії: "Протестанти на Сході України домагаються того ж, чого й домогалися протестанти на Майдані у Києві, і їх треба почути".

Сергєєв, представник України: "В Києві народ повстав проти бандитів у владі, а на Сході ми бачимо зворотню ситуацію: бандити тероризують народ".

Деякі учасники засідання зауважили, що Україна має не лише право, а й обов'язок у такій ситуації проводити антитерористичну операцію.

Засідання відбувалося вночі, а вчора з донецької облдержадміністрації зняли державні прапор і герб. Натомість установили на державній споруді інші прапори, які в еклектичній формі символізують різноманітні ідеології сусідньої держави:На фоні цієї картинки екзальтована жіночка розповідає:

"Теперь боюсь, уже референдум будет "в другом плане". Теперь уже люди хотят даже независимость. Поскольку при любом раскладе на Западе и Востоке Украины разные менталитет, ценности, герои. Это искусственно образована страна. Пришел такой исторический момент, когда мы не сможем больше жить вместе. Перешагнули тот рубеж, когда можно объединить, даже референдум не спасет". "Промивання мізків" дається взнаки.

Головний редактор інтернет-газети "Новости Донбаса" Олексій Мацука розказав і показав, що вчора ввечері у Донецьку (очевидно, для залякування осіб з "небажаним менталітетом") біля синагоги роздавали листівки такого змісту:

"Уважаемые граждане еврейской национальности, в связи с тем, что лидеры еврейской общины поддержали бендеровскую хунту в Киеве, и враждебно настроены в отношении православной донецкой народной республики и ее граждан, главный штаб донецкой народной республики постановил следующее: "Гражданам еврейской национальности старше 16 лет, проживающих на территории суверенной донецкой республики необходимо в срок до 3-го мая 2014 года явиться к и. о. комиссарам по делам национальности в здание Дон. ОДА, кабинет 514 для регистрации. Стоимость регистрации составляет $50. При себе иметь денежные средства в сумме $50 для оплаты за регистрацию, паспорт для отметки вероисповедания, документ о составе семьи..."...В случае уклонения от регистрации нарушители будут лишены гражданства"Де нема "зелених чоловічків" з Росії, нема жодної змоги "розгойдати" ситуацію в регіоні. Активну роль в організації терористичних атак на Сході України відіграє "нова кримська влада". Вона для цього має відповідний "моральний дух".

Сергій Аксьонов, самопроголошений Прем'єр-міністр АР Крим:

"Поступило предложение о том, чтобы при присоединении США к России Обаму отправить в московский зоопарк. Пусть сидит среди обезьян. Принято".

НМД не має права Україна нинішній дикунській Росії віддавати на поталу своїх громадян. Відрізати "кусок України" із "раковою пухлиною", як радить дехто, не можна і з іншої причини – це лише заохотить агресора...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua