Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Коментарі
Tomodachi   | 7.04.2014 12:34
Dubito:"...многие националисты и во сне молятся на то, чтобы получить возможность реально украинизировать Украину."
Знаєте молитву – Боже, дай мені сили змінити те, що я можу змінити, дай терпіння, аби витримати те, що я змінити не можу, і дай мудрості – відрізнити переше від другого! А от останнього Бог тим "націоналістам" (взяв у лапки, бо дуже хочеться написати інше слово) не дав! Я тут не раз виступав за політичну націю Українців і ніколи не знаходив розуміння, що Dubito може бути ще кращим патріотом, ніж ці придурки, які верещали мов недорізані свині, не даючи нікому слова сказати у ВР. Чого вони добилися у результаті – повної рорухи і тепер сидять, мов ті миші в кутку!
Ігор Бурдяк   | 7.04.2014 13:04
Все ніби так, та якщо "весь кипеш создают несколько сотен провокаторов, при поддержке явного меньшинства обывателей", то де те явне чи неявне большинство? Втручання "чужих націоналістів" швидше завадить, ніж допоможе розв'язати ситуацію.
А щодо влади маєте рацію. Де вона, і де революціонерка Тимошенко? Зрештою, і керівники інших партій, які тепер мають владу?
Ігор Бурдяк   | 7.04.2014 13:28
У 2012 році опозиційні (тоді) партії по партійних списках здобули такі результати:
Донецька область
ВОБ – 5,26%; ВОС – 1,20%; УДАР – 4,71%
Луганська область
ВОБ – 5,49%; ВОС – 1,29%; УДАР – 4,74%
Харківська область
ВОБ – 15,51%; ВОС – 3,83%; УДАР – 12,82%
_______________________
Хіба мало своїх, власних націоналістів?
У мільйонному Донецьку більше 5 000 прихильників лише ВО "Свобода".
Де вони?
Tomodachi   | 7.04.2014 13:39
Ігор Бурдяк:
результати:
Донецька область
ВОБ – 5,26%; ВОС – 1,20%; УДАР – 4,71%
Луганська область
ВОБ – 5,49%; ВОС – 1,29%; УДАР – 4,74%
Харківська область
ВОБ – 15,51%; ВОС – 3,83%; УДАР – 12,82%
_______________________
Хіба мало своїх, власних націоналістів?
У мільйонному Донецьку більше 5 000 прихильників лише ВО "Свобода".
Де вони?
От власне тому і боялися виборів 2015 року, бо знали, що здують остаточно! Тому і вчинили путч, бо інакше їм влада не бачити! З газом у 256 доларів і з мільрдною позикою Азіров ніколи не допустив би до такого бардаку, як зараз. А тому оппі вєк влади було нє відать!
А про 5000 націоналістів. то це до Тягнивбока...Шулери!
Dubito   | 7.04.2014 13:47
Ігор Бурдяк:
Я и не уповаю на боевые отряды Правого сектора, их если и есть, то не для такой ерунды, как борьба с сепаратистами.

Да, я считаю, что настоящих провокаторов считанные сотни – думаю, не стоит расписывать, кто такие те тысячи, что набираются на их сборища и акции.

Большинство, какое бы оно ни было, мирных обывателей не может противостоять даже относительно небольшим группам агрессивных и хорошо мотивированных боевиков. Необходимо действие властей – милиции, СБУ, Нац гвардии.

Я потому и считал и считаю войну Правого сектора с Аваковым откровенно антиукраинской, объективно способствующей агрессору.
Ігор Бурдяк   | 7.04.2014 14:06
Dubito:
Вийшло б на площу хоча б 50 000 з синьо-жовтими прапорами – це було б ефективніше, ніж застосування сили.
А пізніше, звичайно, прокуратура, суд за сепаратизм.
Dubito   | 7.04.2014 14:46
Ігор Бурдяк:
50 000 – это слишком много для Донецка, тем более с учетом реальной опасности для таких проявлений патриотизма. В Киеве гораздо легче выходить, там массовая поддержка в воздухе растворена.

Понимаете, мы живем в параллельных мирах. У нас в Одессе на проукраинские марши выходит на порядок больше народу, чем этих горлопанов, но все-таки это 15-20 тысяч против 1-2 у них. И эти 1000-2000 с триколорами не видят наших маршей, на них же ничего не происходит, никаких погромов, идем себе, улыбаемся. В Луганске улыбки у наших товарищей несколько более напряженные, я полагаю.
Никита   | 7.04.2014 15:24
Dubito:
Тут не можна не пригадати, чим дорікають і всій Україні за Крим: допомагають тільки тим, хто сам чинить опір
Ну гаразд, Донецьк і Луганськ, – але Харків? сьогодні на Майдан там вийшли зо 200 активістів, які миттєво розбіглися від нападу 100 антимайданівців. (

А Правий сектор сьогодні розігнав суддівське кодло (я взагалі думаю: всі ці заворушення на сході для того й затівалися, щоб відволікти увагу і дати суддям провести свій з"їзд?)
Dubito   | 7.04.2014 15:42
Никита:
Dubito:

А Правий сектор сьогодні розігнав суддівське кодло (я взагалі думаю: всі ці заворушення на сході для того й затівалися, щоб відволікти увагу і дати суддям провести свій з"їзд?)
Можете скинуть линк плз, что там происходит. Спасибо
Никита   | 7.04.2014 16:02
Dubito:
Ну ось, наприклад:
http://www.rbc.ua/ukr/news/politics/-pravyy-sektor-otritsaet-chto-ego-aktivisty-nadavali-zatreshchin-07042014143100
Dubito   | 7.04.2014 16:12
Никита:
Dubito:
Тут не можна не пригадати, чим дорікають і всій Україні за Крим: допомагають тільки тим, хто сам чинить опір
Этот принцип пригоден в межгосударственных отношениях, да. Но нельзя да и незаконно требовать активного отпора экстремистам от мирных граждан – они делегировали это право и обязанность государственным структурам. Так это должно быть, во всяком случае
Dubito   | 7.04.2014 16:18
Никита:
В Донецке банда сепаратистов вооружена автоматами и гранатометами. Вы по-прежнему настаиваете на выход мирных евромайдановцев против них?

http://korrespondent.net/ukraine/politics/3345620-mytynhuuischye-v-donetske-vooruzheny-avtomatamy-y-hranatometamy-smy
Никита   | 7.04.2014 16:24
Dubito:
Думаю, цей принцип (на жаль) є універсальним і зумовлює будь-які людські відносини: і особисті, і суспільні.
А чекати від державних і силових структур на сході, щоб вони миттєво перебудувалися – це просто наївно. Міліція з проросійськи налаштованим народом – це просто факт, який треба сприйняти і не забувати.
Никита   | 7.04.2014 16:27
Dubito:
Никита:
В Донецке банда сепаратистов вооружена автоматами и гранатометами. Вы по-прежнему настаиваете на выход мирных евромайдановцев против них?

Та хіба ж я на чомусь наполягаю?!
Я тільки констатую, як воно є насправді
Dubito   | 7.04.2014 16:28
Никита:
Dubito:
Ну ось, наприклад:
http://www.rbc.ua/ukr/news/politics/-pravyy-sektor-otritsaet-chto-ego-aktivisty-nadavali-zatreshchin-07042014143100
Вы хоть понимаете, Никита, чем Вы восхищаетесь? Вы изволите желать полного разрушения всех гос институтов в Украине? И Вам из своей Франции плевать, что ничего нового на этих обломках мы просто не успеем построить? Да что там – мы даже и доломать не успеем!

Что ж там эти судьи могли натворить такого на своем съезде, что их понадобилось пинками выгонять?