Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Новий коментар від Кр-ка

Tomodachi | 12.03.2014 17:03

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
4

Отримав листа від кр-ка з просьбою опублікувати.
Відгук на статтю в блогах УП Тараса Березовця "Як порятувати рядового кримчанина".


Відгук на статтю в блогах УП Тараса Березовця "Як порятувати рядового кримчанина"...Краще поміркуй хто порятує рядового українця!! УП:"На мій погляд, тільки Путін знає (що Росія робитиме далі – ред.), якщо він вже прийняв остаточне рішення", – підсумував глава ЦРУ."

А у нас є ніби армія, ніби Парубій призове нацгвардію, у нас є войовничий ""правий сектор", який лякає (чи провокує) Путіна, у нас повно різних "самооборон", у нас по вінця друзів на Заході, які ще не так давно нас так підбурювали і заохочували до Антизолотоунітазної революції, нам впарювали "про право народу на повстаннЯ" замість зміцнювати нашу Державність, а зараз, коли дійшло до справи, то все вирішує Путін?

Колись Янукович відстояв нашу Тузлу! Вже забули?? А зараз и.о. президента спокійнісінько здає і Крим і Рим і тиша...! За що вмирала "небесна сотня"?? Вірніше, на для чого її поклав тепер вже нинішній режим, прихід якого ви всі "прібліжалі как моглі"?? Бог дав нам Україну від Сяну до Дону, а що з нею зробли ви, ура патрійоти?? Занапастили знову небогу!! Але як і завжди, з найкращими патрійотичними намірами і поривами! Нема вам прощення, "патрійоти"!! Ви насміхалися з Азірова, що він калічить нашу соловїну, а тепер самі затараторілі на общєпанятном так, що й рязанець не потрафить і це тепер, коли ще Путін не прийшов! А що буде, коли, як цей шеф ЦРУ прогнозує таки прийде?? Азіров хоч був справжній доктор наук та професіонал, а зараз кухарку, чи то вчітельку початкових класів, паню Сех, поставили на чолі області!? Вєрним путьом ідьотє таваріщі! Я не один раз застерігав, що збережемо нашу Соборну і Незалежну Державність – матимемо шанс і на демократію, і на подолання корупції, і на майбутнє! Втопимо її у майданутих революціях, то прогануємо нашу державність! Я застерігав, що всі ці майдани грають на руку Путіну! І ось прийшов тепер справді новий РЕЖИМ і що ми маємо окрім барадаку, хаосу і розвалу? Податкову реформу відмінили? Ні! Може відмінили пенсійну реформу? Теж ні! А проти них теж макйданували і плакали над долею нещасних українок! Крокодилові, фальшиві наскрізь сльози патрійотів! Зараз БЮТ захопив владу, поклавши сотню збаламучених людей і що?? Вже плетуть змови, що вибори в травні є не на часі! Це та демократія, за яку їх снайпери залили майдан кровю?? Пишу з невимовною гіркотою, бо ці слова вже як реквієм по нашій Державності, бо нема кому її боронити...Нещасна країна, яка так і не стала країною – свої завалили!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua