Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Цікаві думки щодо сучасних подій

Tomodachi | 1.03.2014 18:56

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

Мене вчора сконтактував п. кр-к, який був в зв'язку з революцією позбавлений свободи слова на НП, та попросив викласти його допис на цьому сайті, що я і роблю, оскільки багато думок заслуговують

Зараз широко дискутується в українському суспільстві тема так званого "абхазького варіанта" Путіна, а на мою думку ми стаємо свідками горезвісного, але вже традиційного українського вибору...

Ось вже зараз ми маємо два з половинкою гетьмани – один в "екзилі" ніби законний, а півтора інших ніби вже теж узаконилися. Пан Турчінов невідомо яким чином і невідомо за які заслуги посів місце спікера ВР і "успадкував" чи точніше узурпував гетьманське крісло також.

Оскільки скинутий президент забрав зі собою в екзиль президентські клейноди і навряд чи має намір їх віддавати, то скоріш за все склепають новий дублікат. Яценюк, як пів-гетьман, а за повернутою взад конституцією 2004 року вже теж бачить себе "цілим" теж мабуть мріє про булаву. Травень скоріш за все поверне на авнсцену нашу бАгіню і..."всьо апять поавтврітся сначала..."

Якщо знайде продовження кримська авантюра, то і в Криму незабариться обявитися свій "хан Гирей" путінського розливу.

Я не один раз застерігав аби наші політики таки раньше думали ородінє. а потом о сєбє...Але і вони і наші тут дописувачі поринули у міжпартійні дискусії, дебати, полеміки і геть забули, що все це їх вітіювате вболівання за неньку буде не варте і торби січки, якщо вони профукають нашу Державність. Я завжди тут повторював, що коли збережемо державність, то матимемо шанс і на демократію, і на членство в ЄС і на добробут, а от коли в результаті інтриг, заколотів, маданів, политих невинною кровю простих людей, підюджених політиканами тіпа "кулю в лоб" ми цю Державність втратимо, то рано чи пізно народ прозріє і прокляне їх!

Нещодавно мені попала до рук книжка англійського автора "Брест-литовський мирний договір", видана у далекому 1937 році і мене вжахнули слова німецького фельдмаршала Людендорфа, який мріяв відірвати Україну від Росії і для цього пересунув на Україну півмільйонну армію, яка більше користі Німеччині принесла би на західному фронті і можливо пепеламала би хід війни.

Отже про що писав Людендорф, який мріяв, що підтримка незалежної України допоможе вирішити проблеми Німеччини з постачаннм хліба. Але всі його плани виявилися марними, бо коли землю віддали селянам, то вони почали обробляти лише клаптик, достатній для прогодівлі власної родини. Коли ж забрали землю назад і поставили гетьмана Скоропадського, то все ніби пішло гаразд, до України. як до майбутньої демократії кинулися зо всіх сторін люди, які прагнули свободи, але журналіст Петлюра збунтував селян, бо у Скоропадського виникло своє "міжгіря"...

Все пішло прахом і Людендорф написав, що він ще не бачив такого народу як українці, у якого на генному рівні відсутнє почуття необхідності власного державотворення! Я коли прочитав ці слова аж шпурнув цією книжкою. бо скільки можна виробляти цей клятий "ген"!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua