Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Путін   психокореція   мир.

Відкритий лист Президентові РФ

dmytro_kl | 1.03.2014 11:49

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

Про мирне та взаємовигідне запоюігання агресії РФ.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТОВІ РФ

Пане Путін, звертаюся із позитивом до вас вже вкотре.

Нагадаю, що я 1950р.н., фахівець із суспільних та світоглядних проблем. За багато десятиліть дослідницької праці мені вдалося одержати про це світову наукову новизну академічного та прикладного рівнів (див. відповідні публікації).

А щоб ви не вважали нас інтелектуально неспроможними, то нагадаю, що в СРСР українці створювали близько третини науково-технічної новизни. Тож наш творчий доробок чималий і зараз.

Серед іншого я пояснив світоглядну причину вашого щирого прагнення жити тільки чужою працею. Пояснив також, чому від неосвіченості ви свято вірите в те, що процес погіршення життя українців автоматично покращить добробут росіян.

Проте розкрию вам і вашим однодумцям на цю тему величезну таємницю: незароблений добробут розбещує.

Хоч, до речі, ця істина давно відома всім порядним та освіченим людям.

Тому життя московських правителів тільки грабунками та загарбаннями за сотні років неминуче деградувало так званих великоросів.

Зрештою, ви й самі все виразніше здогадуєтеся, що за кілька поколінь вас неминуче поглинуть етноси, які хочуть та вміють працювати, зокрема, азіати і кавказці.

До того ж, перманентна агресивність Московії закономірно викликає етнічний спротив, який ви лицемірно називаєте сопротівлєнієм братанію і тероризмом.

Хоч, здавалося б, вже самі розміри РФ, її геополітичне значення, інтелектуальний потенціал та й ваш особистий давно дорослий вік мали б спонукати вас до належної мудрості та виваженості.

Проте, на жаль, ви бездумно і некритично продовжуєте великодержавну стратегію своїх попередників, царів і генсеків, та ще й густо замішану на особистих комплексах, примхах і забаганках. І продовжуєте керуватися позаекономічними імперативами та асиметричним розподілом затрат і прибутків у міжнародних взаєминах. Хоч якраз це, в підсумку, вашому суспільству найбільше й шкодить.

Тож я вам і вашим слугам багато разів пропонував хоч ознайомитися із науковим поясненням тероризму та шляхів його гарантованого замирення. Також пропонував навчити вас і ваших підданих стати людьми нормальними і успішно жити працею власною.

Проте ні ви, ні ваші слуги про це й слухати не хочуть. Навпаки, наростаючий занепад вашої імперії ви взялися хоч якось відстрочити черговою агресією і загарбанням. Цього разу щодо України.

Зразу ж скажу, що суто військова частина цього вашого задуму – окупація відповідних територій – може вдатися. Бо ж і ваших агентів у нас повно, та й самі українці із пояснених причин в масі своїй полохливі, меншовартісні і продажні.

Проте й чергове ваше загарбання, цього разу України, аж ніяк якості життя населення в РФ не покращить. Як її не покращили загарбання попередні.

При цьому нагадаю, що українців десятки мільйонів. І серед такої кількості населення за 23 роки незалежності неминуче (суто статистично) сформувалося щонайменше кілька тисяч патріотів-смертників. Нерідко навіть російськомовних, як це проявилося на Майдані. І яких зовні не відрізнити від "великоросів", це не кавказці.

Також вони ніде про свій патріотизм не галасують, а будуть діяти мовчки і таємно навіть від близьких. А таких терористів виявити майже неможливо. Тим більше, що вони діятимуть виключно проти вищого керівництва РФ та їхніх рідних.

Ваш же напад на Україну неминуче (авжеж, свята традиція) буде супроводжуватися масовим бандитизмом щодо мирного населення. Це й буде найсильнішим стимулом для вроджених патріотів (є такі) помститися вам особисто.

Це борці за ідею, фанатики. І наперед їх не знає ніхто. Зате вони вас пам'ятатимуть довічно та всюди. І всюди шукатимуть, щоб помститися якнайжорстокіше. Тим більше, що вони начитані про багатющий бандитський досвід ваш. Тому я прошу вас хоч пожаліти життя і спокій ваших рідних, які автоматично стануть мішенню месників.

Пане Путін, особисто я аж ніяк не борець і не герой. І нікого іншого на конфлікти не нацьковую. Тому й у всьому шукаю вирішення мирне.

А за допомогою науки мені вдалося обґрунтувати принципово новий варіант замирення – взаємовигідний.

Тож поки ще ваші вбивці не вдалися до чергового масового винищення українців, то я вкотре вам пропоную: навчу вас всіх, як різко покращити життя всього населення РФ виключно мирно і виключно працею власною.

Також, як фахівець із вашого мислення, я в індивідуальному та конфіденційному спілкуванні поясню, чому ви й досі підсвідомо керуєтеся підлітковими комплексами і щосили пнетеся ліпити із себе примітивного, зате Крутого Самця. А потім у процесі позитивної психокорекції я вас навчу, як ефективно реалізувати ваш чинний соціальний потенціал і стати реальним Творцем Добра світового масштабу.

Для цього я маю і відповідні знання, і адаптовані тексти, і вміння їх доступно викладати людям вашого освітнього та морального рівнів. Та й Скайп маю для навчання дистанційного. Правда, повільний, але в даному випадку вистачить.

Для прикладу додаю Інтернет-адресу (http://politiko.ua/blogpost105449) постановочного тексту про новий формат перемовин про замирення, на основі світоглядної складової учасників конфлікту та з пріоритетом доцільності економічної. Тим більше, що за будь якого перебігу даної вашої агресії перемовини в тій чи іншій формі все одно будуть.

Пишу українською, бо ви, як істинний чекіст, перед нападом на Україну, напевне, трохи навчилися укрмову хоч розуміти (як мову придуманого вами ворога, звичайно).

1 березня 2014р. Клець Дмитро Васильович, українець без меншовартості, фахівець із суспільних та світоглядних проблем.

dmytro_kl@ukr.net


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua