Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 28.02.2014 18:05
Dubito:
я поддерживаю (кто б сомневался...).
Я теж. Дивуюся, чому цей закон не ухвалили і впровадили?
Це ж ганьба на весь світ в нашому парламенті!
Dubito   | 28.02.2014 18:15
Никита:
Dubito:
К кому Вы тут обращаетесь? Во всяком случае, я не отношусь к этим "вы". И Вы не помните уже, я писал, что украинские националисты ДОЛЖНЫ найти общий язык с русскоговорящими украинцами и заручиться ихней поддержкой – это абсолютно необходимое условие успеха.

К сожаленирю, сейчас слово националист приватизировано "Свободой".
Потому и писал "вы", что к Вам лично это обвинение относится лишь частично. Когда-то здесь была целая группа твердокаменных националистов, с четким консенсусом по этим вопросам, Вы ж были солидарны с ними, насколько помню. Да я не обвиняю, просто призываю к тому, что сейчас пора задвинуть подальше теоретические
Dubito   | 28.02.2014 18:15
разногласия, и консолидироваться как можно шире всем, кому дорога Украина.
Ігор Бурдяк   | 28.02.2014 18:20
Никита:
К сожаленирю, сейчас слово националист приватизировано "Свободой"
"Свобода" винувата в тому, що Кличко не визнає себе націоналістом?
Никита   | 28.02.2014 18:52
Ігор Бурдяк:
Саме тому й не визнає, що сьогодні націоналіст і свободівець – це майже синоніми. І ніхто в цьому особисто не винен – просто так склалося. На жаль, я теж перестав називати себе націоналістом – саме з цієї причини.
Ігор Бурдяк   | 28.02.2014 19:01
Никита:
Ніхто не вимагає від нього такого визнання: "Я – націоналіст". Та він не готовий відповідати на підступні питання журналістів. Бачили, як Позднер брав інтерв"ю у В. Кличка?
Никита   | 28.02.2014 19:04
Dubito:
о психологии простого крымчанина, не вдающегося в эти тонкости, но лишь дорожащего своим родным языком.
Ви спрощуєте.
Свого часу я багато спілкувався з кримчанами. Там є люди, які просто-напросто вважають і називають себе росіянами, а отже – є ними. І вони не зміняться. Там залишається сподіватися виключно на зміну поколінь.
Никита   | 28.02.2014 19:09
Ігор Бурдяк:
На жаль, не бачив. А те, що він говорити не вміє (принаймні українською) – це очевидно.
Ігор Бурдяк   | 28.02.2014 19:15
Никита:
Ігор Бурдяк:
На жаль, не бачив. А те, що він говорити не вміє (принаймні українською) – це очевидно.
Справа не в тому, що говорити не вміє. Позднер його прямо запитав, як він відноситься до Бандери і бандерівців. Той говорив довго, Позднер кілька разів перепитував, та чіткої відповіді не отримав. Зрештою, можливо, він дійсно тоді ще не визначився (це було десь рік тому назад). Тепер, мабуть, має позицію.
Dubito   | 28.02.2014 19:56
Никита:
Dubito:
о психологии простого крымчанина, не вдающегося в эти тонкости, но лишь дорожащего своим родным языком.
Ви спрощуєте.
Свого часу я багато спілкувався з кримчанами. Там є люди, які просто-напросто вважають і називають себе росіянами, а отже – є ними. І вони не зміняться. Там залишається сподіватися виключно на зміну поколінь.
Да, я знаю, таких тоже полно. Их могут исправить только радикальные положительные перемены в Украине. Да и то сомнительно. Лучше оставить в покое, тех кто не буйные