Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Третій день закінчення боїв на Хрещатику...

ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ
ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

У цій невеличкій статі я як автор намагаюсь донести до тих читачів сайту "Хайвей" які не можуть з тих чи інших важливих для них причин побувати у ці дні в місті Києві і особисто зануритись у революційний вир подій.А як раз, на Хрещатику, площі Незалежності та Європейській площі відбуваються урочисті але сумні події з вшанування загиблих українських патріотів, які ціною свого життя зупинили встановлення в вільній з серпня 1991 року нашій Україні нового в Європі диктаторського режиму.Пройде якийсь час і спочатку політики, потім юристи, а вже потім і історики все нам докладно розвідають та оцінять.

І напишуть багато-багато книжок та захистять чимало наукових праць...

Але це буде потім.

А я хочу зараз запропонувати своєму читачу, який відкрив цю статтю, просто дивлячись на фото як би, подумки побувати на місцях боїв та побачивши фото нових українських героїв, які вчинили історичний подвиг, не відступивши з революційних барикад, чим забезпечили усім громадянам України (як показав наступний розвиток подій) мирний і демократичний шлях розвиту свого життя і побуту.

А тепер просто переглянемо авторські фото...Слава Героям!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua