Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Довибори до Верховної Ради в Україні

Ігор Бурдяк | 16.12.2013 09:59

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Ці вибори – це теж Євромайдан.
Тому що це шлях відновити справедливість.
Це волевиявлення людей.
Це крок до країни, у якій правитиме закон.
(Народний депутат Андрій Шевченко)


Довибори до Верховної Ради в Україні
Здається, результати довиборів у п'ятьох округах додадуть емоцій Євромайдану.

Згідно екзит-полу перемагає опозиція (у 132, 197 та 223 округах). До того ж по двох округах (Левченко Юрій і Даценко Леонід) опозиціонери отримали абсолютну більшість голосів.

Результати екзит-полу.

Та скоріше за все, офіційні результати будуть іншими. Переможе влада.

Андрій Іллєнко:

Свобода не визнаватиме результатів виборів по 223 округу.

"Екзит-пол показав, що Юрій Левченко перемагає з відривом 17% і у нас немає підстав не довіряти цьому екзит-полу авторитетноі групи Рейтинг...влада шляхом фальсифікацій: масового підкупу, вилучення бюлетенів, використання фізичного тиску тітушок і фальшування протоколів...реально пішла на повну фальсифікацію виборів...Коли екзит-пол на 20% помиляються, це технічно, теоретично неможливо. Це означає лише те, що поки Янукович – президент, поки у нас існує ця політична система, поки у нас існує цей уряд, виборів в украіні більше не буде. Це треба зрозуміти. Ніяких виборів 2015 року не буде. Вибори будуть, коли Беркут не встановлюватиме результати виборів..."

Проблеми є і в інших округах. Микола Булатецький від Батьківщини відкликав своїх людей з комісій.

"З юридичного боку відкликання членів комісій не зірве вибори, адже 2/3 ДВК можуть дорахувати голоси і підписати протокол. І процедура підрахунку буде офіційно завершена. Але фактично маємо численні факти підкупу виборців, задіяння технологій спотворення результатів голосування, "чорний піар" і силове блокування міліцією в підсумку. Прогнозувати розвиток ситуації не берусь, але можу стверджувати, що протистояння наростатиме" – Голова Черкаської обласної організації Комітету виборців України Максима Михлика.

"Дані вибори мали бути певним тестом, наскільки вдалося врахувати недоліки, помилки і відверті маніпуляції виборів, що відбулися торік у жовтні...цей тест державою був провалений і знову був застосований протягом дня голосування силовий сценарій. При цьому були зафіксовані випадки необґрунтованої видачі бюлетенів. Їх отримали або ті люди, які не мали права голосувати, або ті, хто не мав відповідного місця реєстрації...перешкоджали діяльності спостерігачів" – аналітик Громадянської мережі "Опора" Олександр Клюжев.

Звичайно, про остаточні підсумки виборів говорити рано. Та уже можна сказати, що надії Андрія Шевченка на те, що ці вибори стануть "кроком до країни, у якій правитиме закон" не справдилися.

І опозиція, маючи "майданну підтримку", повинна вимагати у влади розслідування і притягнення до відповідальності тих, хто порушував закон. Незалежно від того, які будуть остаточні підсумки виборів. Для того, щоб змінити реальні правила проведення виборів.

Бо у 2015 році, коли будуть відбуватися вибори президента, такої "майданної підтримки" опозиція може і не мати.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua