Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Президент   європейська практика   стабільність   суверенність   право   Беркут

Не розхитуйте Україну! І геть подвійні стандарти!

Tomodachi | 4.12.2013 05:58

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

На фотографії до статті – результати дій італійського відповідника "Беркута". Нижче додаю лінки про поліцію інших держав Європи, чиї лідери так повчають українську владу. І як вони мають совість? Але про них потім якось. А зараз про ситуацію в Україні.

Не розхитуйте Україну! І геть подвійні стандарти!
На фотографії до статті – результати дій італійського відповідника "Беркута". Нижче додаю лінки про поліцію інших держав Європи, чиї лідери так повчають українську владу. І як вони мають совість? Але про них потім якось. А зараз про ситуацію в Україні.

Які факти ми маємо на сьогоднішній день?

1. Всенародно обраний, законний Президент, відклав підписання договору з сусіднім політичним утворенням, попри наполягання останнього, бо вважав, що договір потребує доопрацювання. Це входить в його повноваження. Все законно.

2. Прихильники сусіднього політичного утворення вийшли на вулиці з символікою цього сусіднього політичного утворення (часом і співаючи гімн України на мелодію цього утворення), займають головний майдан держави та вимагають Президента України підписати договір – бузумовно, як є. Бо цього хоче сусіднє політичне утворення.

3. Ця невелика група людей (близько 1% населення України), блокують урядові будівлі держави Україна, закликають сусіднє політичне утворення до втручання в справи цієї суверенної держави.

4. Як видно з відео, ігнорують просьби правоохоронних органів України звільнити майдан. Після ігнорування законних вимог, цілком резонно було застосувати силу. А чого було сподіватися? Що правоохоронці будуть тільки стояти та хором просити? То нащо би вони були такі потрібні?

5. В усіх демократичних державах несанкціоновані зборища не вітаються. (добре що водою не облили, як в країнах розвинутої демократії).

Щоб не бути голослівним, ось вам кілька прикладів європейської поліції. І ті фарисеї – як європейські так і наші ще сміють повчати Україну та представляти її тоталітарною чи авторитарною???

Італія:

http://www.theguardian.com/world/2008/jul/17/italy.g8

Німеччина:

http://www.chinadaily.com.cn/world/2007-06/03/content_885955.htm

Франція:

http://www.theguardian.com/world/2009/apr/03/protesters-held-nato-summit

Греція:

http://www.telegraph.co.uk/finance/financialcrisis/9091021/Germany-drawing-up-plans-for-

Greece-to-leave-the-euro.html

Так що все в нас було в межах демркратії – не гірше ніж в Європі. А навіть краще!

Чого ті київські "єврореволюціонери" сподівалися?

Вийшли вночі, як злодії, змушувати українську владу підписати договір на умовах сусідніх світових потуг, а якщо українська влада не погодиться – то скинути її, а коли влада виявилася не м'якшою за інші європейські, то зразу стали "дітьми", яких побили.

Доречі, якщо вони діти, то вночі мають бути вдома. А то як якийсь 20-літній поб'є вашу дитину – то він повнолітній, а як того ж 20-літнього поб'ють за непідкорення правоохоронцям, то вже чомусь "побили дитину"...

Ганьба зрадникам, що розхитують стабільність України, ослаблюють українську суверенність та державність, блокують установи та захоплюють установи, та розвалюють економіку страйками, в інтересах впливових сусідів!

І щоб не думали, що я упереджений – я би займав такуж позицію, якби це так не ЄС а Росія тиснула на Президента підписати з нею якийсь договір, а він просив відкласти, а прихильники інтеграції з Російською Федерацією вийшли би з прапорами останньої та робили би те ж, що зараз робиться.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua