Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"В нас вкрали 8000 голосів", – кандидат-підприємець з Нової Каховки


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

В когорту найбільш проблемних округів, за які зараз триває протистояння у стінах та під стінами ЦВК, потрапив і 184 округ з центром у Новій Каховці, Херсонська область.

''В нас вкрали 8000 голосів'', – кандидат-підприємець з Нової Каховки
Кандидат-самовисуванець, мешканець Нової Каховки, підприємець Іван Вінник заявив, що на цьому окрузі влада вкрала від 6000 до 8000 голосів.

"Ми проводили екзит-пол в день голосування, який показав, що у нас є перевага в декілька тисяч над нашими опонентами. При чому, друге місце посів комуніст Георгій Севрюков, а не регіонал Микола Дмитрук, якого зараз намагаються зробити переможцем", – зазначив Вінник під час прес-конференції в УНІАН 8 листопада.

"Окружна виборча комісія вдавалася до численних фальсифікацій. Так, в системі "Вибори" на сайті ЦВК суттєво відрізняється інформація від тієї, яка зазначена в протоколах з "мокрими" печатками. Наприклад, по одній з дільниць на користь кандидата Бориса Сіленкова було домальовано 100 голосів. Ці голоси було забрано у Вінника", – каже представник партії УДАР в ЦВК Валерій Карпунцов.

Член ОВК N184 Олександр Довбня, коментуючи порушення з боку членів скандальної комісії зазначив, що голова комісії та її члени від Партії регіонів та союзницьких їй партій не давали можливості зібратися комісії в повному складі, аби не допустити прийняття рішення про перерахунок голосів.

"Напередодні взагалі члени комісії розійшлись о 19-й годині, домовившись перенести засідання на ранок наступного дня. Натомість голова ОВК пан Григорець зібрав частину комісії і вони ухвалили рішення затвердити сфальсифіковані дані. Зараз протокол з окружної комісії направляється в Київ", – зазначає О.Довбня.

В свою чергу В.Карпунцов також продемонстрував порожні протоколи, в яких стояли підписи членів комісії і спостерігачів і в який можна було б вписувати будь які цифри. Він також додав, що наразі Вінник випереджає регіонала Дмитрука на 22 голоси, але команда кандидата-самовисуванця вимагає перерахувати голоси ще з 6-и дільниць.

"Ми розуміємо, що більше, ніж голоси з 6 дільниць нам не дозволить ця влада і ці суди перерахувати. Але завдяки хоча б цьому перерахунку ми зможемо розраховувати на перемогу і на встановлення хоча б часткової справедливості", – наголосив наприкінці прес-конференції І.Вінник.

OPAD, фото – Коментарі


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua