Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Тиша і благодать? Або чому не бажають обговорювати грузинські вибори...

| 3.10.2012 01:12

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
11

А обговорювати є що! Великий реформатор. який палицями криваво розігнав опозицію, який попризначав на міністерські посади невідомо за які заслуги принадних дєвочек, отрмав розгромну поразку у всіх містах країни із столицею включно, і вцілому по країні.

Ця поразка є знаковою ще й тому, що наші апазіціонєри, які з роззявленими від захвату ротами дивляться на "реформи" в Грузії. чомусь вперто не критикують Михаіла Ніколєвича Саакашвілі за... махровий кучмізм, бо пан грузинський президент перевершив нашого одіозного президента в тому, що воплотив марення Кучми про перетворення країни в президентську республіку із повною передачею повноважень президента премєрміністрові, яким сам і мріяв стати після завершення своєї другої каденції!

Отож, наші апазіціонєри, які ставлять нам за приклад грузинські реформи, самі видно того не розуміють, що автоматично агітують і за цю реформу також! Але послухати їх, то всі ці "гриценки" і "яценюки" власне ніби і бояться подібної перспективи для України, хоча про це у нас і мови крім них ніхто не веде! А тому і незрозумілою є чехарда в головах тихї апазіціонєрів, які то закликають наслідувати ці грузинські реформи і самі ж їх бояться. мов вогню. особливо наш обєднаний кандидат у мікронаполеоньчики і офіцер без честі, півпан Гриценко!

Видно так Саакашвілі "дістав" грузин тими "реформами", що партія, утворена тільки рік тому мільрдером Іванішвілі, фактично розгромила правлячу партію!

Але зараз розпочинається самий цікавий етап у грузинському театрі абсурду, бо повноваження незабаром перейдуть до премєра від опозиції, а Міш має ще бути цілий рік президентом і навряд чи буде сидіти склавши руки. Поки що він демократично оголосив, що його партія переходить в опозицію. До речі, це стало можливим власне завдяки відеоспостереженню за зодом голосування, проти якого так репетують наші апазиціонери. Бо само завдяки камерам вдалося довести і анолювати вибори в кількох селах, де влада намагалася спотворити результат голосування. Отже, відеоспостереження не є викиненими на вітер грошима!

Схід не був би сходом навіть для такого "європейця і натівця" як Саакашвілі і тому дехто сподівається, що до кінця своєї каденції Саакашвілі спробує розпустити парламент і призначити позачергові вибори. Чим в Грузії завершувалося жорстке протистояння ми вже бачили впродовж всіх років незалежності цієї кавказької республіки. Поведінка Саакашвілі і виявиться мірилом цієї європейськості країни. Поживемо – побачимо...А поки – хай живе демократія!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua