Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чому вони бояться Юракова

publishing | 28.09.2012 12:10

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Коли влада неспроможна вивести країну з кризи, вона киває на "об'єктивні причини". Коли влада не може виконати свої ж передвиборчі обіцянки, вона починає підлещуватись до виборців пайками.

Чому вони бояться Юракова
Згадує влада, що вона влада з усіма потужними важелями, тільки тоді, коли вона боїться. А у протистоянні з переляканим суперником, як відомо, годі сподіватися на чесну боротьбу.

На Київщині влада боїться УДАРу. І ніколи ще, зокрема, на виборчому окрузі N95, не було таких брудних виборів, таких чорних технологій, наклепів, погроз, підступності.

У команді кандидата у народні депутати від політичної партії УДАР по 95-му виборчому округу Олександра Юракова гірко жартують, що почувають себе не на малій Батьківщині, а ніби в тилу ворога. Кремезні молодики в спортивних костюмах на зустрічах з виборцями, чолов'яги в плащах, які майже не "шифруючись", проводять оперативну зйомку на мітингах, відверті кримінальники, що шмигають біля палаток УДАРу.

Влада боїться Юракова. Бо він не голосує в парламенті за Харківські угоди, за "язик", не краде бюджетних коштів.

Він працює в комісії Києво-Святошинської районної ради з капітального будівництва, благоустрою, реклами та інвестицій. В першу чергу, його команда почала серйозний моніторинг земельних ділянок. Це означає – впорядкованість процесу, коли волохаті лапи провладних ділків не скуповуватимуть нашу золоту землю за безцінь.

Можливо, саме тому рекламні щити кандидата від УДАРу Олександра Юракова обливаються фарбою, чиняться перепони зустрічам з виборцями, обмежується доступ до місцевих ЗМІ, продовжується масштабна практика відвертого залякування громадських агітаторів, активістів, працівників виборчого штабу. Ті, хто бояться, такими методами лише розписуються у власній слабкості.

Адже народ сьогодні вимагає чесних виборів, що є безпосередньою загрозою для влади. Кандидати народу – не її кандидати. Вона втратила зв'язок з народом, довіру народу. А відтак – вона втрачає право на владу. Боїться? Правильно робить. Настав час УДАРу!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua