Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Олександр Юраков: "Яку владу ми хочемо"

publishing | 27.09.2012 10:40

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

Весь останній час ми хаотично тикаємося між авторитаризмом і демократією. Попри порожні обіцянки політиків влада розцінюється ними лише як майданчик для власного збагачення і забезпечення своїх економічних інтересів. А чи є хоч якась ідея для народу?

Олександр Юраков: ''Яку владу ми хочемо''
Народ, людина – має стати головною цінністю в нашій країні! Це їй, людині, влада й держава повинні слугувати, бо лише народ має право оцінювати доречність тієї чи іншої постаті (політичної сили) при владі і продовжувати чи не продовжувати мандат на високе право служити народу.

Сьогодні усіх громадян України об'єднує обурення і незадоволення владою. Причому, під терміном "влада" вони розуміють і тих, хто сидить на Печерських пагорбах, і тих, хто "сидить" після слухань у Печерському суді. Вони одинакові. І жеруть один одного не тому, що хтось зробив погано народу, а тому, що опонент заважав робити те ж саме тому, хто дорвався до бюджетної годівниці. І потяг за собою свої кумів, "любих друзів", сватів, "стратегічних партнерів" з Кремля чи з Білого дому...

Вони переслідують один одного, але в повному обсязі відповідальність за те, що потенційно найбагатша республіка колишнього СРСР, Україна нині є жалюгідним явищем в політичному й економічному аспекті навіть на тлі колишніх радянських республік.

Бо всі – всі! – політичні проекти років незалежності базувалися на штучному поділі України – мовному, релігійному, економічному, ментальному. Але всі ми живемо однаковими проблемами, всі маємо однакові мрії, всі хочемо жити в нормальній демократичній країні.

Ми повинні знати, під який "асфальт" планує закатати наші гроші нова влада. Ми повинні знати – куди вона поведе країну на європейському та світовому театрі. Ми багато наслухалися про капіталізм та комунізм "вже завтра". Годі! Ми хочемо бачити конкретні, узгоджені з громадою плани державного будівництва й конкретні терміни їх виконання.

Ми прагнемо повернути собі право достроково перервати повноваження тих, кого ми обрали й хто не впорався з планами та термінами. Якщо бігун падає на перших метрах дистанції, ніхто не чекатиме, коли він доповзе до фінішу.

Державне управління – не Олімпіада, де головне – участь. Ми, народ, будемо справжнім господарем на своїй землі, коли повернемо дієві механізми контролю за обраною нами ж владою. Ми не збираємось, бачачи, що помилилися з вибором, чекати 5 років, поки "наш вибір" наб'є кишені собі та численній родині. Достроково показав, що не здатен ефективно керувати – будь добрим достроково покинути крісло!

Чи можна не покладатися на лідерів, щоб не розчаруватися у них за якийсь час? Чи можна повірити у власні сили?

Нам доведеться взяти відповідальність на себе. Ми зрозуміємо історію, термін "демократія" ототожнимо з народовладдям, підтримаємо місцеве самоврядування і будемо господарями свого дому, своєї долі.

Справка: Олександр Юраков – кандидат у народні депутати від партії "УДАР" по 95 виборчому округу, лідер громадського руху "Ми разом".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua