Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Олександр Юраков: "Україна в очікуванні "Удару", і в першу чергу – по корупції!!"

publishing | 26.09.2012 19:15

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

В численному списку кандидатів-мажоритарників по 95-му мажоритарному виборчому округу до Верховної Ради України зустрічається цілий перелік людей, які невідомі пересічному мешканцю Ірпеня.

Олександр Юраков: ''Україна в очікуванні ''Удару'', і в першу чергу – по корупції!!''
Серед них і Олександр Юраков, але з тією відмінністю, що ця людина – не передвиборчий фантом, а реальна кандидатура, висунута від партії "Удар" на чолі з Віталієм Кличко.

Про свої бачення ситуації в країні, формування нового рівня відповідальності політика за майбутнє українського народу, механізм взаємодії між політиком і виборцями на місцях в розмові Олександра Юракова з власним кореспондентом газети "Правда" Олексієм Корнієнком.

О.К.: – Олександре Дмитровичу, давайте відійдемо від усталеної моделі написання інтерв'ю... тому перше запитання – Ви не проживаєте в Ірпінському регіоні...то чи відомі Вам проблеми нашого регіону, і як, на Вашу думку, це позначиться на ставленні до Вас виборців?

О.Ю.: – Якщо уважно придивитись до біографічних даних кандидатів, а їх, як ви знаєте, аж 48, то в Ірпені з них живе лише кожен четвертий-п'ятий. Натомість, є кандидати з далеких від Приірпіння областей. Тому, в цьому контексті, я не відчуваю аж ніякого дискомфорту. Бо проживаю, хоча і не в Ірпені, але все ж на території 95 виборчого округу, по якому і обираюсь – в селі Лісники Києво-Святошинського району...Як до мене, як не ірпінчанина, будуть ставитись виборці? А що, своїми земляками, які представляють регіон по всій вертикалі – від селищних-міських голів до обласної і Верховної Ради ірпінчани вже задоволені? Людей, насправді, турбують інші речі: люди хочуть поваги до себе, жити в здоров'ї і достатку. А у вирішенні цих людських проблем я можу бути корисніший мешканцям Приірпіння, ніж їхні земляки... А ще – у мене в Ірпінському регіоні немає ніякого бізнесу, тому я, за визначенням, не буду, як кажуть, "дерибанити" ваші землі, не буду вирізати ваші ліси, не буду забудовувати багатоповерхівками і котеджами ваші парки... Та й взагалі, у мене в Приірпінні немає негативного іміджу, а от у ваших земляків – є...

О.К.: – Напевне, в цьому Ви праві: складається таке враження, що наші земляки – представники у владі, за своїми приватними та за державними справами про своїх виборців взагалі забули...

О.Ю.: – Це питання потрібно ставити їм особисто, але ж, якби вони до людей прислухалися, то не було б таких земельних скандалів, які нині здригають всю країну. Маю на увазі і лісовий скандал в Коцюбинському, і паркові скандали в Ірпені та Ворзелі.

Повна версія на www.yurakov.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua