Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Олександр Юраков: "Не вірите політиканам? Приєднуйтесь до нас!"

publishing | 26.09.2012 18:49

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Безправ'я людей, не обтяжених високою посадою, – головна ознака морального банкрутства держави. Найманий працівник в Україні давно вже не розраховує ні на державні програми створення робочих місць, ні на стабільний трудовий договір, ні на свободу проведення страйків.

Серед політиків не видно охочих на ділі боротися за соціальну справедливість. Тому громадянське суспільство, що лише зароджується, змушене розраховувати на власні сили. Один із його нових лідерів – керівник руху "Ми разом" Олександр Юраков – переконаний, що зробити Україну справедливою державою можливо.

- Олександре Дмитровичу, з якою метою створено рух "Ми разом"?

- Наша мета – докорінно змінити стосунки між особою і державою, посилити захист прав кожного громадянина. Адже сьогодні в Україні людина фактично є власністю держави і може бути нею знищена не лише морально, але й фізично. Вихід полягає в самоорганізації громадян і поступовому переході політичної влади від держави до суспільства. Тоді порядок у країні починатиметься не з "сильної руки" президента, а з твого під'їзду. І це правильно. Підкреслюю: "Ми разом" – аполітична громадська сила. Якщо не вірите політиканам – приєднуйтесь до нас!

- Що дає вам упевненість у масовій підтримці ваших цілей?

- Більшість громадян давно розуміє, що ми стали заручниками порочної системи влади. Для всіх уже очевидно, що ми разом повинні вимагати у влади дотримання наших прав, а не терпіти те, як вона знущається з нас за наш же рахунок. По суті, всі, окрім державної верхівки, хочуть одного – справедливості. А справедливість – це передусім рівні можливості та адекватна винагорода за працю, уміння і таланти. Для нашої країни це зараз найважливіше, адже за стандартами ООН, 80% українців живуть за межею бідності. Я прекрасно знаю, що справедливі взаємини можна створити на окремому підприємстві, в окремому селі чи навіть дворі, дарма що державна система цьому опирається. Інколи потрібна лише добра воля декількох людей. Отже, сьогодні у нас найголовніше завдання – боротьба з несправедливістю в усій країні. Досить рятувати Юлію Володимирівну, Віктора Федоровича або Арсенія Петровича! Пора рятувати самих себе!

Повна версія інтерв'ю на www.yurakov.org.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua