Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чергові провокації на Кіровоградщині


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За повідомленням керівництва Світловодського штабу, в місті з'явились люди, єдиним прагненням яких є вчинити провокації проти "УДАРу".

За повідомленням керівництва Світловодського штабу, в місті з'явились люди, єдиним прагненням яких є вчинити провокації проти "УДАРу".

По всьому місту ширяться чутки про те, що "УДАР" збирає людей для поїздки до Києва. Нібито з 15 вересня наша політична сила розпочинає 60-ти денне мітингування у столиці України. Координатором поїздки виступає такий собі Сергій, про якого окрім імені ніхто нічого не знає. Також у наявності у представників штабу є номер його телефону. У розмові з нашими партійцями, які представились бажаючими взяти участь у поїздці, цей чоловік повідомив, що оплата складатиме 150 гривен на день і триразове харчування. Також було обумовлено те, що людина повинна безперервно бути на Майдані, не маючи права відлучатись.

"Ми попереджуємо громадян, що це провокація. Ніяких мітингів, акцій протесту в столиці наша політична сила не планує. На нашу думку це чергова спроба очорнити партію "УДАР", обдурити людей і влаштувати масові заворушення в Києві. Дуже просимо громаду Світловодська не реагувати на подібні діяння" – прокоментував події у Світловодську Олександр Мороз, кандидат в депутати по 102 округу.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua