Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
УДАР   Олександрія   90 років

До "УДАРу" вступила 90-річна Олександрійка


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Нещодавно до Олександрійської організації партії "УДАР" надійшла анкета про вступ до лав нашої політичної сили від Ноженко Євдокії Фомівни.

Нещодавно до Олександрійської організації партії "УДАР" надійшла анкета про вступ до лав нашої політичної сили від Ноженко Євдокії Фомівни. Нічого дивного в анкеті немає, майже нічого...Дивує лише дата народження 4 березня 1922 року!

Додому до Євдокії Фомівни з візитом прийшли Костянтин Ліщенко, кандидат в депутати по 103 округу від "УДАРу" та Світлана Віряскіна, кандидат в депутати по багатомандатному округу від партії "УДАР Віталія Кличка". Вони запитали її про мотиви вступу саме до нашої політичної сили. Поспілкувались про її трудове життя, про труднощі, які їй довелося пережити: голод, війну, п'ятирічки...Жінка пояснила, що вона чудово розуміє – врятувати державу зможе лише молодь. "Зараз не можна жити минулим і спогадами. Потрібно дивитись в майбутнє, сподіватись на покращення життя, наше майбутнє в цивілізованому світі. Я сподіваюсь, що молодь буде жити краще ніж ми" – пояснила свій вчинок пані Євдокія.

"Нам дуже приємно, що люди з таким життєвим досвідом, в такому поважному віці приходять до нас в партію. Це означає, що в нас електоральна підтримка дуже велика і коло наших прихильників буде зростати. Євдокія Фомівна пообіцяла, що свій голос на цих виборах віддасть саме нашій політичній силі. І ми впевнені, що з підтримкою таких людей, ми переможемо" – поділився враженнями від спілкування Костянтин Ліщенко, кандидат в депутати по 103 округу від "УДАРу"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua