Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Борис Максимчук   Вінниця   вибори   народний кандидат   Наше право   Захист вінничан

Борис Максимчук: "Балотуюсь, щоб перемогли прості віннничани!"

Sergiy Hodniy | 3.09.2012 20:42

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Кандидата у депутати від 12-го виборчого округу Бориса Максимчука багато хто знає як мецената, благодійника, який, перш за все, вкладає сили і кошти у розвиток спорту у рідному місті.

Борис Максимчук: ''Балотуюсь, щоб перемогли прості віннничани!''
Але мало кому відомо, що Борис Максимчук майстер спорту із самбо, заслужений тренер України, кандидат педагогічних наук, редактор газети, має три вищі освіти, одна з яких – юридична. Можливо, саме завдяки юридичному фаху він свого часу почав займатися громадською діяльністю.-Я мешкаю у Вінниці по вулиці Київській і бачив, як день за днем на берегах Південного Бугу виростали котеджі та вілли. Мене обурювало, чого прекрасні місця, де колись відпочивали тисячі наших городян, стають приватною територією. Заручившись підтримкою своїх однодумців, почав писати в усі можливі інстанції, щоб призупинити забудову берегової зони. Спільними зусиллями ми спромоглися добитися того, що будівництво припинилося, але ненадовго. Ця проблема стала поштовхом для створення громадської організації "Захист вінничан". Люди вже два роки можуть звертатися сюди за допомогою та безкоштовною консультацією, - розповів Борис Максимчук.

Більшість вінничан також не будуть заперечувати факт, що цей чоловік завжди у перших рядах, коли йде мова за відродження спортивних майданчиків, стадіонів, спорткомплексів. Сам будує спортивну школу. Переймається долею молодих спортсменів та дбає про професійне становлення початківців.- У 2010 році я зі своїм вихованцем – чемпіоном світу по боксу Олегом Ніклюдовим зіткнулися з проблемою вступу у вуз. Жоден заклад не приймав його документи. Було образливо, що державі не потрібні чемпіони... Звернувся до Бориса Максимчука, він підключився до нашої справи, допоміг вийти на міністра – і так Олег став студентом Вінницького педуніверситету, – розповів заслужений тренер України Микола Маньковський.Слід зазначити, що до Бориса Максимчука за підтримкою звертаються не тільки спортсмени, але й підприємці, вчителі та особливо пільгові категорії населення. Його команда юристів допомагає вінничанам боротися за чесні та прозорі тарифи на житлово-комунальні послуги, відстоювати свої майнові права та інтереси. Особливу увагу Борис Максимчук приділяє селянам, у деяких пунктах його передвиборчої програми йдеться про захист вітчизняних фермерів, пільги для сільгосппідприємців на придбання техніки, підтримку власників земельних паїв та загальний соціальний розвиток села.

Тримає на пульсі кандидат у депутати Борис Максимчук й питання медицини та освіти.- Вважаю, досить вже експериментувати над вінничанами. Потрібно переглянути медичну реформу і по-справжньому подбати про якість надання медичних послуг,
- переконаний він.

Як молодий сім'янин Максимчук розуміє і гарантує вирішувати на державному рівні питання житлового будівництва для молоді, працевлаштування цієї категорії населення.- Борис з когорти простих вінничан, для нього близькі проблеми батьків та дідів, а також він вболіває за долю молодої людини у цій державі. Він один з тих, про кого говорив Бісмарк: "Дайте мені тисячу вчителів – і я побудую нову Німеччину". Борис Максимчук – вчитель, який будуватиме нову Україну,
– переконаний Борис Зель.

Борис Максимчук найбільше уособлює образ народного депутата, адже він молода людина, не олігархічного походження, яка зуміла досягти неабияких успіхів у різних сферах діяльності. До влади повинні прийти не мільйонери та олігархічні клани, а професіонали, істинні патріоти територіальної громади, яка їх обрала. Бо депутат, як вважає Максимчук, це не представник влади, а довірена особа від народу.- Я балотуюсь, щоб працювати на користь простих вінничан. Я не сам, у мене є команда однодумців, 50 чоловік кваліфікованих спеціалістів з різних галузей, які вміють і знають, як досягати результатів. Борис Максимчук – це не чийсь проект, я представник громадської ініціативи "Наше право". У нас немає багатих спонсорів. Усіх, хто розділяє мої погляди, хто підтримає наші наміри, запрошую долучитися до моєї команди і разом досягати поставленої мети заради достатку і розвитку земляків, які у нас повірили. Я балотуюсь, щоб перемогти! - закликає кандидат у депутати від 12-го виборчого округу Борис Максимчук.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua