Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Сергій Кравченко: "Проект закону про зміну процедури проведення закупівлі потребує доопрацювання"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо встановлення обмежень у діяльності контролюючих органів" (реєстр. номер 11101 від 23.08.2012) за авторства народних депутатів України Н. Королевської і О. Логвинен

Сергій Кравченко: ''Проект закону про зміну процедури проведення закупівлі потребує доопрацювання''
У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо встановлення обмежень у діяльності контролюючих органів" (реєстр. номер 11101 від 23.08.2012) за авторства народних депутатів України Н. Королевської і О. Логвиненко.

Основною метою даного законопроекту є зниження кількості перевірок суб'єктів господарювання контролюючими органами, покращення інвестиційного та ділового клімату за рахунок зниження тиску на бізнес. З цією метою пропонується внести деякі зміни до положень Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Зокрема, тривалість планових перевірок, згідно з законопроектом, не повинна перевищувати 10 календарних днів (для суб'єктів малого бізнесу – 5 днів), позапланових – 5 днів (для малого бізнесу – 2 днів).

Доволі позитивною є пропозиція обов'язкової наявності на підприємстві журналу реєстрації проведення заходів державного нагляду (контролю). Проте, вважаємо, що положення про довільну форму журналу має бути вилучене, оскільки довільна форма може призвести до великої кількості помилок при його заповнені. У зв'язку із цим доцільно розробити стандартну форму журналу реєстрації

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua