Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Сергій Кравченко: "Кількість зареєстрованих підприємств зменшилась майже на половину"


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Голова Правління ВГО "Сила Країни" в інтерв'ю телеканалу "БТБ" розповів про тенденцію розвитку бізнесу за нинішньої влади, а також чому скоротилась кількість зареєстрованих підприємств.

Голова Правління ВГО "Сила Країни" в інтерв'ю телеканалу "БТБ" розповів про тенденцію розвитку бізнесу за нинішньої влади, а також чому скоротилась кількість зареєстрованих підприємств.

Далі наводиться текст інтерв'ю.

1. З приходом нової влади, бізнес-середовище в Україні покращилось чи навпаки?

Можу сказати, що саме за нинішньої влади було прийнято Податковий кодекс України. Зазначений акт розроблявся несистемно і без урахування реалій введення бізнесу, що призвело до неможливості виконання його положень та наявності прогалин і суперечностей. У подальшому до нього вносились зміни, метою яких стало подолання зазначених прогалин. Все це, а також враховуючи незнання підприємцями норм нового акта і відсутність з боку держави роз'яснювальної роботи, призвело до погіршення бізнес-середовища. Проте, із часом підприємці звикнуть до нового законодавства, яке буде удосконалено, що призведе відповідно до покращення бізнес-середовища.

2. З переходом на спрощену систему оподаткування, наскільки виросла кількість зареєстрованих підприємств у цілому?

Спрощена система оподаткування не дуже позитивно вплинула на введення бізнесу, у зв'язку із чим кількість зареєстрованих підприємств зменшилась майже на половину. І я вважаю що така тенденції було тільки зростати у наступні роки, якщо владою не буде вжито конкретних заходів.

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua