Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Очистимо країну"


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Активісти Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" провели флеш-моб, присвячений двадцять першій річниці Незалежності.

Активісти Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" провели флеш-моб, присвячений двадцять першій річниці Незалежності. Акцію провели в рамках загальноукраїнського проекту "Очистимо країну" сьогодні о 15:30 в Центральному сквері міста Кіровограда.

"Зараз багато хто заявляє, що готовий взяти в свої руки долю усієї країни, але не хоче навести елементарний порядок навколо себе – у своєму місті, селі, на своїй вулиці. Цією акцією ми намагалися розбудити свідомість громадян: не все ще втрачено. Зараз більшість політсил рятують країну на мітингах або у ток-шоу. Але взятися й зробити щось корисне – не для себе, а для усіх – їм чомусь важко. Саме цього потребує наше місто – небайдужості та готовності до будь-якої роботи, якої, завдяки діяльності місцевих "господарників", вистачає"., – заявив один із координаторів акції, кандидат в народні депутати по 99-му виборчому округу Максим Кідрук.

Костянтин Ліщенко, кандидат в народні депутати по 103-му виборчому округу, додає:"Цей флешмоб є символічним: Україна зараз потерпає від безвідповідальності влади, бруду й корупції. Таким способом ми показали, що готові очистити її від цього, працювати на благо нашої держави. Сьогодні ми очистимо від бруду наші вулиці, а 28-го жовтня – ми очистимо владу! Ми усунемо від влади Партію регіонів та її сателітів!".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua