Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Лидер партии "Зеленые" А. Прогнимак: "Нам три года – и мы первый раз идем в парламент"

Анфиса Чехова | 1.08.2012 19:17

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
4

31 июля в Киеве состоялся съезд партии "Зеленые", на котором был утвержден список "зеленых" кандидатов в депутаты и принята предвыборная программа "МАЙБУТНЄ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС!".

Лидер партии ''Зеленые'' А. Прогнимак: ''Нам три года – и мы первый раз идем в парламент''
Власть – это не самоцель партии "Зеленые", а механизм реализации "зеленых" идей ради будущего всех украинцев, подчеркнул перед делегатами съезда лидер партии "Зеленые" Александр Прогнимак.

- Украина нуждается в восстановлении доверия к политикам и власти, в чистоте отношений между людьми и властью, – отметил лидер партии "Зеленые" А. Прогнимак. – "Зеленые" – это новая и единственная идеологическая политическая сила, имеющая симпатию к своим идеям среди большинства населения. В нашем "списке" молодые незапятнанные политики, реально желающие изменить ситуацию в стране и знающие, как это сделать. Нам три года – и мы первый раз идем в парламент, обещаем оправдать поддержку своих избирателей.

Среди основных приоритетов предвыборной программы "Зеленых" – борьба с коррупцией, снижение тарифов, отмена пенсионной реформы, решение экономических и экологических проблем Украины.

Список партии "Зеленые" возглавил ее лидер Александр Прогнимак. В "первую пятерку" вошли только молодые политики: журналист и общественный деятель Ольга Вовк, украинский артист Андрей Джеджула, общественный экологический активист Алина Мещеряк и руководитель одесской областной организации партии "Зеленые" Дмитрий Волков.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗЕЛЕНІ"

"МАЙБУТНЄ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС!"


"Зелені" – це суспільно-політичний рух, що має ціллю зберегти для нащадків унікальну природу рідного краю. Ми виступаємо за чистоту душі і природи.

Влада для "Зелених" – це лише механізм реалізації в державі "зеленої" ідеї.

Людина є невід'ємною складовою частиною природи. Її добробут є найвищою цінністю для "Зелених".

В умовах глобальних екологічних змін та зменшення всесвітніх сировинних ресурсів вже не можна жити тільки сьогоденням, майбутнє залежить від тебе, від кожного з нас!

Головна мета партії "Зелені" – поновити віру народу України в перспективу збереження держави і досягнення соціальної справедливості.

"Зелені": наші принципи

- КОЖНА ЛЮДИНА – МАЄ ПРАВО НА ЗДОРОВ´Я Й ДОВГЕ ЖИТТЯ

- КОЖНА ЛЮДИНА – МАЄ ПРАВО ДИХАТИ ЧИСТИМ ПОВІТРЯМ

- КОЖНА ЛЮДИНА – МАЄ ПРАВО ПИТИ ЧИСТУ ВОДУ

- КОЖНА ЛЮДИНА – МАЄ ПРАВО НА ПРОДУКТИ БЕЗ ГМО. НІ ВТРУЧАННЮ В ПРИРОДУ, СТВОРЕНУ ТВОРЦЕМ

- КОЖНА ЛЮДИНА – МАЄ ПРАВО НА ЧИСТІ ВІДНОСИНИ МІЖ ЛЮДЬМИ, МІЖ ЛЮДЬМИ І ПРИРОДОЮ, МІЖ ЛЮДЬМИ І ВЛАДОЮ

- КОЖНА ЛЮДИНА – МАЄ ПРАВО НА ЗАХИСТ ВІД ГЛОБАЛЬНИХ НЕГАТИВНИХ ЗМІН КЛІМАТУ

- КОЖНА ЛЮДИНА – МАЄ ПРАВО НА ГІДНУ ОПЛАТУ ПРАЦІ У ВЛАСНІЙ КРАЇНІ

- НАРОД УКРАЇНИ – МАЄ ПРАВО НА ЗБЕРЕЖЕННЯ УНІКАЛЬНИХ УКРАЇНСЬКИХ ЧОРНОЗЕМІВ

- НАРОД УКРАЇНИ – МАЄ ПРАВО ЖИТИ НА ЧИСТІЙ ЗЕМЛІ, БЕЗ СМІТТЄЗВАЛИЩ ТА "ЧОРНОБИЛІВ"

- НАРОД УКРАЇНИ – МАЄ ПРАВО НА "ЗЕЛЕНУ" ВЛАДУ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!

Що ми пропонуємо?

1. Знищити корупцію, як найбільшу біду українського сьогодення

Шляхом внесення відповідних змін до законодавства про відповідальність за корупційні дії добитися:- розуміння владою та суспільством, що головною ланкою в системі української корупції є чиновник, його надмірне право – дозволити чи не дозволити. Обмежити його права – головна мета "Зелених".

- декларування не лише прибутків, а й видатків, особливу увагу звернути на чиновників, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;

- доведено факт хабарництва – повна конфіскація майна і 15 років позбавлення волі без права на помилування і амністію.

2. Провести справжню адміністративну реформу, головною ідеєю якої повинна стати виборність всіх керівників владних органів та суддів, суттєво переглянути повноваження прокуратури, добитися зменшення адміністративного апарату вдвічі.

Вдосконалення виборчого законодавства

1. Привести виборче законодавство у відповідність до Конституції України, забезпечити основні принципи на виборах: рівність прав та можливостей політичних партій, кандидатів та виборців.

2. Знизити прохідний бар'єр для політичних партій на парламентських виборах до 1%.

3. Прийняти закон про опозицію, в якому передбачити за нею право призначати генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, а також головування в комітетах з питань свободи слова та інформації, правоохоронної діяльності, правосуддя, правової політики, боротьби з організованою злочинністю і корупцією, законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Соціальні ініціативи "Зелених": зупинимо бідність

1. Відміна пенсійної реформи, яка проведена за рахунок людей, повернення до виходу на пенсію жінок – у 55 років, чоловіків – у 60 років. Встановити пенсії за єдиним для всіх (навіть президента) законом, співвідношення мінімальних і максимальних пенсій як 1:7.

2.Забезпечити справедливість в оплаті праці шляхом встановлення співвідношення мінімальної і максимальної заробітної плати для будь-якої спеціальності і посади в межах 1:10.

3. Збереження соціальних пільг пенсіонерам, ветеранам та малозабезпеченим верствам населення.

4. Зменшення податкового тягаря для українців: відміна ПДВ на споживчі товари, харчові продукти та комунальні послуги, "податкові канікули" для малого бізнесу.

5. Збільшення заробітних плат українців до європейського рівня.

6. Збільшення податків для олігархів та введення податку на розкіш. Ні дотаціям з бюджету підприємствам олігархів!

"Зелені" зупинять зростання тарифів

- Введення мораторію на підвищення комунальних тарифів та вартості газу власного видобутку для населення

- Поетапне зменшення тарифів за рахунок модернізації житлово-комунального господарства України із впровадженням енергозберігаючих технологій та збільшення видобутку власного газу

- Підтримка заміни імпортного газу на дешеві альтеративні джерела енергії (національний проект"Зелена енергія")

- Державна програма заміни вікон населенню на енергозберігаючі (металопластикові) для економії енергії

Сільськогосподарська політика "Зелених"

1.Гарантувати продовольчу безпеку країни через державну підтримку сільгоспвиробників, як це робиться в Європі і світі.

2. Зберегти українські чорноземи, як найбільшу цінність держави і українського народу.

3. Заборона використання небезпечних пестицидів у сільському господарстві

Екологічна політика "Зелених"

1.Встановити жорстку систему контролю за виконанням екологічного законодавства України і невідворотності відповідальності за його порушення. Береги річок, озер і морів повинні належати народові України.

2. Законодавчо закріпити практику, що будь-який проект Закону, рішення чи постанова виконавчих органів повинні пройти "зелену" експертизу на предмет того, чи не зашкодить якимось чином цей Закон людині та навколишньому середовищу.

3. Згідно з Конституцією України надра є власністю всього українського народу. Розробка родовищ корисних копалин повинна здійснюватись відповідно до природоохоронного законодавства і з турботою про майбутні покоління.

4. Впровадження ресурсо- і енергозберігаючих технологій, використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії. Заохочення бізнесу та державних підприємств для впровадження "зеленої" економіки – кредити, пільги, "зелені" тарифи тощо.

5. Впровадження нових технологій переробки відходів.

6. Державна програма очистки води у кожному будинку та в кожній квартирі.

7. Заборона виробництва та ввезення в Україну продуктів із ГМО.

Заключні положення

13. Гострі політичні питання, такі як закон про мови, унітарний чи федеративний устрій, президентська чи парламентсько-президентська форма правління та подібні, з метою збереження громадського спокою, потрібно виносити на Всеукраїнський референдум, результат якого має вирішальне значення.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua