Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Шлапак. вибори   кандидат   спорт

Спортсмени Києва: Нам потрібна "своя людина" у владі

Ирина Набожняк | 1.08.2012 12:33

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Київська міська Федерація Кікбоксингу України "WAKO", Молодіжний спортивний рух, трудовий колектив підприємства Національного Комітету спорту інвалідів України "Соціальний пріоритет" та Київська міська спортивна федерація бадмінтону інвалідів хочуть, щоб їхні інтереси у новому Парламенті представляла Алла Шлапак.

Спортсмени Києва: Нам потрібна ''своя людина'' у владі
Про це повідомив Голова ВМГО "Молодіжний спортивний рух" Михайло Терентьєв.

"Галузь українського спорту, особливо дитячого, молодіжного, а тим паче людей з інвалідністю, потребує більшої уваги та підтримки з боку держави. Тому нам необхідні соратники, які готові підтримувати спорт, розвивати його. Багато рішень, які сприятимуть виведенню українського спорту на передові позиції, залежать від особистої позиції політиків, від того на скільки вони вболівають за цю справу", – зазначає Михайло Терентьєв.

За словами спортивно-молодіжного лідера, за роки співпраці, Алла Шлапак довела, що робить усе для того, щоб Київ був здоровим, згуртованим та монолітним. "У спортивних секціях, клубах та школах юні кияни опановують культуру бойових мистецтв, навчаються володіти собою, тренують увагу та витримку. Командні види спорту розвивають толерантність, націленість на спільний результат, адже лише разом можна досягти справжнього успіху та перемоги. Ми переконані, що з Аллою Шлапак перемоги будуть за нами", – зазначив Голова Молодіжного спортивного руху.

Як йдеться у протоколах, організації висловлюють довіру та заявляють про підтримку Шлапак А.В. кандидатом в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування.

Нагадаємо, про підтримку Шлапак А.В. як кандидата у народні депутати заявили також соціальні педагоги cтолиці та громадські організації людей з інвалідністю.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua