Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Сергій Кравченко: "Первомайськ потерпає від стихії, а у мера-"регіонала" просять не турбувати рятувальників"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Первомайської міської ради Михайло Михайло Бабенчук звернувся до городян з проханням щоб вони не ображались, якщо їхня спроба додзвонитись до рятувальних служб під час нещодавніх аварійних ситуацій, які пов'язані із природною стихією, не увінчалась успіхом.

Сергій Кравченко: ''Первомайськ потерпає від стихії, а у мера-''регіонала'' просять не турбувати рятувальників''
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Первомайської міської ради Михайло Михайло Бабенчук звернувся до городян з проханням щоб вони не ображались, якщо їхня спроба додзвонитись до рятувальних служб під час нещодавніх аварійних ситуацій, які пов'язані із природною стихією, не увінчалась успіхом. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

-Робити цього не потрібно (дзвонити – ред.), уявіть собі якщо від електрики відключено 6,5 тис. абонементів, це приблизно 20 тис. людей, і якщо кожний при цьому подзвонить, то РЕС, дійсно, відповіді не дасть. – сказав він.

При цьому він розповів як пережило місто Первомайськ негоду останніх тижнів.

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua