Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кіровоградський "УДАР" відкриває своїх мажоритарників


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Нещодавно Віталій Кличко відкрив списки мажоритарників від нашої політичної сили. Всі кандидатури були подані на вивчення до Руху "Чесно".

Нещодавно Віталій Кличко відкрив списки мажоритарників від нашої політичної сили. Всі кандидатури були подані на вивчення до Руху "Чесно".

Кіровоградська обласна організація, підтримуючи політику відкритості, яка була проголошена Віталієм Володимировичем, сьогодні представляє остаточний список мажоритарників від нашої політичної сили по всім округам Кіровоградської області.

Округ N99 (центр м. Кіровоград) – Максим Кідрук. Відомий письменник, мандрівник, громадський діяч, спеціаліст з ІТ-технологій, навчався в Королівському університеті Стокгольму але повернувся в Україну. "Максим дуже тісно пов'язаний з Кіровоградом. Все його дитинство пройшло на нашій землі. А тепер він успадкував землі на території нашої області. Максим є обличчям "Культурного центру Ексампей", презентує наше місто в Україні і, навіть, закордоном. Він бере активну участь у житті міста, відстоює інтереси громадян, захищає українську мову. Це людина, яка зробила себе сама. Він дуже подібний до нашого лідера" – розповів про кандидата Анатолій Ревенко.

Округ N100 (центр м. Бобринець) – Євген Манженко. Це дуже яскрава і непересічна особистість для нашої області. Він займається музикою, веде одну з найпопулярніших програм на обласному телебаченні, успішний молодий керівник. "Ми дуже зраділи, що Євген погодився на нашу пропозицію. Адже він надзвичайно популярний в області. Це молода, харизматична людина. На нашу думку, він єдиний, хто зможе конкурувати з кандидатом від ПР" – наголосив Анатолій Ревенко.

Округ N101 (центр м. Голованівськ) – Галина Кузьменко. Письменниця, колишня заступниця гендиректора авіакомпанії "УРГА". "Пані Галина родом з цього округу. Тут її дуже добре знають. Знають, як талановиту жінку, яка вміє тримати слово і робити гарні справи. Як інвестора, роботодавця і управлінця. Нам дуже пощастило мати у своїй команді таку чудову жінку" – висловився з приводу кандидатури Голова обласної організації.

Округ N102 (центр м. Знам'янка) – Віктор Крюков. Офіцер та колишній мер міста Знам'янка. "Ця людина в політиці дуже давно. І жодного разу не змінила політичних поглядів. Віктор Васильович міг перейти до Партії Регіонів і продовжувати займати високі посади. Але він з тієї категорії людей, для яких моральні принципи на першому місці" – розповів Анатолій Ревенко.

Округ N103 (центр м. Олександрія) – Костянтин Ліщенко. Депутат міської ради, підприємець, тренер та викладач спортивної школи "Захист". "Костянтин – молодий хлопець, спортсмен, але він зміг досягнути значних висот. І не лише в спорті. Він депутат Олександрійської міської ради, Олександрієць року і, фактично, лідер єдиної опозиційної сили в місті. Тому ми розраховуємо на значний результат і на голоси протесаного електорату округу" – прокоментував кандидатуру Анатолій Дмитрович.

"Всі наші мажоритарники – люди високоморальні і яскраві. Це люди, які змогли створити себе. Кожного з них, на відповідність принципам відкритості і чесності, перевірить Громадянський рух "Чесно". Та ми впевнені, що кожен з наших кандидатів без проблем пройде таку перевірку" – наголосив голова Кіровоградської обласної організації партії та керівник обласного виборчого штабу Анатолій Ревенко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua