Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Рейтинги "УДАРу" в Кіровоградській області невпинно йдуть вгору!


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

З 28 травня по 2 червня 2012 року Асоціація Політичних Наук провела соціологічне дослідження на території Кіровоградської області. Метою даного опитування було визначити політичні симпатії мешканців напередодні парламентських виборів.

З 28 травня по 2 червня 2012 року Асоціація Політичних Наук провела соціологічне дослідження на території Кіровоградської області. Метою даного опитування було визначити політичні симпатії мешканців напередодні парламентських виборів.

З результатів можна зробити невтішний висновок для керівництва держави – влада стабільно втрачає підтримку громадян і вже опустилась на третє місце.

А от результати "УДАРу" продовжують зростати. Наразі ми вийшли на друге місце за симпатіями виборців у всіх округах Кіровоградщини. Якщо порівняти попередні результати дослідження цієї ж структури, то по області наш рейтинг піднявся на 3,78% і становить 15,48%. Партія Віталія Кличка на 4,5% випереджає партію влади і менше ніж на 3% відстає від "об'єднаної опозиції".

Подібні результати ми спостерігаємо і в чотирьох інших округах. По місту Кіровограду "УДАР" має 15,1%, хоча ще півтора місяці тому було лише 11,9%. Що цікаво, в Кіровограді ми випереджаємо партію Регіонів майже на 6%.

В Знамянському округу ми маємо найвищий відсоток, він становить 17,4%. Якщо порівнювати з минулим опитуванням, то тоді цей показник був лише 11,3%. Саме по цьому округу "УДАР" має реальні шанси вже найближчим часом вирватися в лідери, адже ми всього 1% програємо "об'єднаним". Такий високий відсоток можна пояснити тим, що нещодавно два найбільші міста цього округу відвідав лідер партії Віталій Кличко.

По округам, з центром у Голованівську та Бобринці ми також йдемо на другому місці. Хоча результат виглядає дещо скромнішим – 14,7% та 13,9% відповідно. Це на 3% більше ніж в попередньому опитуванні. Хоча минулого разу по Бобринецькому окрузі ми були аж на четвертому місці.

Останнім форпостом Партії Регіонів лишається Олександрія. Тут партія влади має 16,5% і займає перше місце. Та в спину ПР, з результатом в 16,3% дихає Політична партія "УДАР Віталія Кличка", яка очолює опозиційні настрої виборців регіону. Олександрійщину 29 травня відвідав Віталій Кличко. На зустріч з ним прийшла величезна кількість людей. Цей результат і симпатії виборців до нашої політичної сили дають нам надію на те, що незабаром ми вийдемо на перше місце.

"Нам дуже приємно бачити такі результати. До виборів ще чотири з половиною місяці,а ми вже вирвались на друге місце у всіх округах. В нас є всі шанси вже наступного місяця стати першими в Олександрії та Знам'янці. А з часом вирвати лідерство і в трьох інших округах. В нас є все для цього. Сильний і яскравий лідер Віталій Кличко, а також місцева команда, яка працює на результат. Ми вкладаємо в це діло душу, тому люди нам відповідають симпатією і своєю підтримкою" – прокоментував результати опитування голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua