Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"УДАРівці" на Кіровоградщині перейшли рубіж у дві тисячі


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

В травні 2012 року завершилось створення районних організацій політичної партії "УДАР Віталія Кличка" на Кіровоградщині.

В травні 2012 року завершилось створення районних організацій політичної партії "УДАР Віталія Кличка" на Кіровоградщині. Відтепер, поряд з вже плідно і давно діючими організаціями, починає працювати новостворена Знамянська районна організація. "Нарешті ми представлені у всіх районах області. Тепер ми почнемо працювати ще краще, адже наша структура охоплює всю Кіровоградщину. В нас, окрім районних та міських, створено більше 200 первинних організацій. А це означає, що в "УДАР" люди вірять, що в нашої політичної сили є майбутнє. Ми пропонуємо нову якість політики, а наш лідер Віталій Кличко уособлює собою

найкращі якості для політика і саме він здатен вести нашу країну до Європи" – прокоментував подію голова Кіровоградської обласної організації партії "УДАР" Анатолій Ревенко.

Також, Кіровоградська обласна організація може пишатись тим, що кількість її членів перевищує дві тисячі. І це лише початок. "Ми почали працювати в області сім місяців тому. І вже маємо таку кількість членів. Це і є наша відповідь всім скептикам, які не вірили в наші сили і можливості. З кожним днем наші ряди все ширшають, до нас приєднуються люди, ми викликаємо довіру. Наші рейтинги зростають і ми впевнені, що така тенденція збережеться і надалі." – наголосив Анатолій Ревенко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua