Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Перед Євро-2012 слобожанців проголосили бидлом


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Палючий сором, за харків'ян... А здавалося б повинно би було бути щось ну зовсім інше, після оголошення харківської фанзони Євро-2012 в п'ятницю, 8 червня 2012, відкритою.

Перед Євро-2012 слобожанців проголосили бидлом
Палючий сором, за харків'ян... А здавалося б повинно би було бути щось ну зовсім інше, після оголошення харківської фанзони Євро-2012 в п'ятницю, 8 червня 2012, відкритою.

І що найсумніше, це те, що багато з тих – не просто постійно публічно ганебно принижених, а щойно на весь світ ганебно принижених людей, настільки ґрунтовно і давно нагнуті й опущені, що навіть не в стані самі побачити, відчути своє приниження.

Може спробувати про це запитати, хто сам цього не розуміє, адже сьогодні це можна, в численних гостей Харкова з кількох європейських країн? Не доводиться сумніватися, що кожному присутньому в час відкриття фанзони данцю та голландцю, чи так само німцям та португальцям, які в значній кількості будуть там ближчим часом, прекрасно й здаля дуже легко видно глибину того ганебного провалля, в яке опущена природна людська нормальна людська гідність українців, які складають собою значну більшість населення Харківської області. Чи може хтось на Харківщині тішить себе думкою, що людська гідність можлива без національної гідності?

Якби про відкриття фанзони, з поваги до гостей міста, окрім рідної мови рідного народу людей Слобожанщини, урочисто оголосили також голландською і данською, чи там зрозумілою їм усім англійською, то це б мало цілком нормальний, природний і гідний вигляд. Але ж ні: про відкриття фанзони оголосили одною, і якраз тією мовою, якою нещодавно, всього лише кілька десятків років тому приходили московські накази убивати сотні тисяч, чи мільйони прекрасних людей, головним чином українських дітей на слобожанській українській землі.

Звичайно що усім зрозуміло, що масові московські убивства, які нещодавно чинились на українській землі протягом тривалого часу – убивства тих людей, у яких були ознаки належності до українського народу – не могли минути просто так, без наслідків.

І так само кожному нема потреби пояснювати, що московські оргструктури, наповнені смертельною ненавистю до України, українського народу і всього українського – які планували, організовували, а сьогодні прикривають гігантські московські убивства на українській землі, що вони усі ніде не поділись, не зникли і аж ніяк не пропали.

І хіба це таємниця, що наявність масової демонстративної нагнутості до російської мови, досягнутої згаданими гігантськими московськими убивствами українського народу, підтримується сьогодні на "абрусєлих" територіях України зокрема широким застосуванням агресивного хамства стосовно кожного, хто насмілюється привселюдно піднімати голос рідною мовою рідного народу. Як прямого відвертого хамського приниження наприклад в громадському транспорті, так і шляхом привселюдного використання від імені українського народу чужої українському народу російської мови, вчергове оголошуючи таким чином українцям, що вони – безрідне мовчазне бидло на прислужуванні в московської банди убивць. Це ж тільки для бидла, чи не так, "какая разніца на каком язикє".

Звичайно що усе це дуже і дуже добре зрозуміло, шановні слобожанці.

Але тим не менше ну як же ж соромно...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua