Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Анатолій Мельник   бригада швидкої   відсутність необхідних ліків   дефіцит ліків   Микола Кур'янов   наказ МОЗ N500   служба екстреної медичної допомоги

Лікар швидкої Кур'янов заявляє про неналежне матеріальне-технічне забезпечення служби екстреної медичної допомоги


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Лікар швидкої медичної допомоги Микола Кур'янов заявляє про неналежне матеріальне-технічне забезпечення служби екстреної медичної допомоги, що призводить до загибелі людей, повідомляє "Спротив".Лікар швидкої медичної допомоги Микола Кур'янов заявляє про неналежне матеріальне-технічне забезпечення служби екстреної медичної допомоги, що призводить до загибелі людей, повідомляє "Спротив".

За його словами, 30 травня 2012 року у столиці ще одну людину не вдалось врятувати через застаріле обладнання та відсутність необхідних ліків у бригади швидкої.

М.Кур'янов покладає відповідальність за це на Мінздрав. До речі, лікар вже подав скаргу прокурору міста Києва Анатолію Мельнику.

За словами М.Кур'янова, порушується наказ МОЗ N500 "Про заходи щодо удосконалення надання екстреної медичної допомоги населенню в Україні", оскільки устаткування недостатнє, а наявне є застарілим (дихальна апаратура, електрокардіографи, засоби зв'язку, комп'ютерні системи тощо), наявний постійний дефіцит ліків та виробів медичного призначення, а також постійні побори.

М.Кур'янов готовий дати додаткові пояснення та уточнення стосовно своєї скраги до прокуратури і проситиме вжити заходів для припинення порушення законів та прав людей (їхньої загибелі), зобов'язати компетентні органи провести експертизу санітарних автомобілів та зняти з експлуатації неприйнятні, забезпечити належне оснащення мобільних бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua