Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

З інтерв"ю Мустафи Джемілєва на Уніані

Никита | 31.05.2012 15:23

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

30.05.2012 було опубліковано інтерв"ю лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. Серед інших запитань там висвілюється й таке: як кримські татари вибирають собі союзників і чи могли б вони піти на вибори з ПР?
Відповідаючи на це запитання, Мустафа-ефенді згадав вибори-2010:


З інтерв''ю Мустафи Джемілєва на Уніані
"Ми коли визначалися, кого підтримувати на президентських виборах, відправляли кандидатам свої листи з запитаннями, там було близько десяти питань на різні теми. Зокрема, і щодо рішення проблем кримських татар. Нас цікавило ставлення кандидатів у президенти до перспектив євроатлантичної інтеграції, наявності іноземної військової бази на нашій території.

Янукович взагалі нам не відповів, а в кулуарах люди з його оточення мені пояснили: "Якщо ми відповімо так, як ви хочете, ми здобудемо ваші голоси, але втратимо голоси росіян. Тому й не відповідаємо".

Юлія Тимошенко відповіла нам. Щоправда, в дещо дивній формі. Вона сказала, що, наприклад, питання про іноземну військову базу буде вирішуватися в дусі братських відносин з Росією і відповідно до Конституції України. Але це дві взаємовиключні речі. Оскільки, якщо виходити з Конституції, то іноземних військових баз на нашій території не повинно бути. А, якщо виходити з міркувань братських відносин з Росією та її стратегічних інтересів, то Крим їй треба було б віддати..."

Джерело http://www.unian.ua/news/506459-mustafa-djemilev-na-rozkol-krimskih-tatar-pratsyuyut-i-spetsslujbi-rf-i-ukrajinska-vlada.htmlКоментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua