Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Янукович – останній президент "України"

UIC INFO | 12.05.2012 12:54

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Україна отримала незалежність як подарунок до якого не була готова. Саме тому історія владних еліт "України" – це історія дискредитації владних еліт...

За 18 років незалежності Україна встигла пережити трьох президентів, і кожен наступний завершував своє правління ще більш ганебно ніж його попередник.

Багатообіцяюча тенденція. Особливо для сьогоднішнього президента Януковича. Хоча, після Ющенка, відверто кажучи, уявити ще більш ганебне завершення – фантазії не вистачає.

Але початок правління Януковича був символічним і провісним. У день прийняття присяги двері на вході до будівлі Верховної Ради мало не зачинилися перед самим носом новоспеченого президента. Потім на Януковича падає вінок (!). Потім Янукович звітує не за 100, а за 50 днів свого правління. Тобто за половину того терміну, за який вперше звітують новообрані президенти.

Президент Кравчук був представником колишньої партеліти. І цій колишній партеліті, для остаточної дискредитації, необхідно було прийти до влади.

Кучма був представником дніпропетровського клану – колишньої кузні керівних кадрів колишнього Радянського Союзу. Єзуїтський інстинкт влади допоміг протриматися 10 років. Але і рівень дискредитації був незрівняно глибшим.

Переконаний у власному "месіанстві" Ющенко був типовим представником гнило-ліберального українофільства з претензіями на інтелігентність. Ті, хто звинувачував його у націоналізмі – сильно перебільшували. По завершені президентських повноважень прізвище Ющенко стало синонімом слова дискредитація.

Тимошенко вийшла з обойми "дніпропетровських", тому її час був після Кучми і перед Ющенком. Після Ющенка логіка подій вимагала уже приходу до влади "донецьких".

Законсервований "cовок" помирає останнім.

А далі... "ПОВНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua