Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пільговики розпочали "хрестовий похід" на Кабмін і його сателіти

Оксана Шевцова | 5.04.2012 20:37

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Один з ключових правозахисників в галузі соціального права – Юрій Кравець та очолювана ним Правозахисна Група "Варта", розпочали компанію "Законне право".
Правозахисною Групою підготовлено колективне звернення до Генеральної прокуратури...


Пільговики розпочали ''хрестовий похід'' на Кабмін і його сателіти
Один з ключових правозахисників в галузі соціального права – Юрій Кравець та очолювана ним Правозахисна Група "Варта", розпочали компанію "Законне право".

Правозахисною Групою підготовлено колективне звернення до Генеральної прокуратури щодо відкриття кримінальних справ за ознаками скоєння злочину проти посадових осіб Пенсійного Фонду України та Міністерства соціальної політики України, а також накладання штрафів на ці органи за невиконання рішень суду.

Починається ця хвиля з Броварів та Броварського району, де знаходиться головний офіс Групи, і поширюватиметься по всій Україні. За два тижні це звернення підписали вже понад 700 постраждалих від влади пільговиків і процес рухається далі потужним темпом. Підтримати такі кроки виявили бажання в усіх регіонах України. Діти війни, чорнобильці, молоді мами, інваліди, пенсіонери, афганці та учасники війни – всі вони вирішили почати "хрестовий похід" на Кабмін та його сателіти на місцях. Перша фаза – Генеральна прокуратура, друга – Європейський Суд по правах людини, третя – організована боротьба по всій Україні.

Юрій Кравець: "Я закликаю всі правозахисні організації нашої держави та міжнародні структури, підтримати цю компанію та відновити порушені права як мінімум 10 мільйонів українців!".

Для бажаючих приєднатися:

Правозахисна Група "Варта"
– 067-406-60-24


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua