Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Свідловодськ   Кіровоградщина   Ларін   рада   УДАР

Не все спокійно у королівськім сімействі...


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

29 березня у місті Світловодськ мала відбутись сесія міської ради. На ній мали призначити нових заступників міського голови. Але їх обрав не сам голова і навіть не депутатський корпус.

29 березня у місті Світловодськ мала відбутись сесія міської ради. На ній мали призначити нових заступників міського голови. Але їх обрав не сам голова і навіть не депутатський корпус. А хто б ви думали? Так, це мали б бути люди губернатора Кіровоградщини Сергія Ларіна. Він мотивував це тим, що саме його люди змогли б покращити ситуацію в місті і приступити до виконання його ж програми "Центральний регіон".

Але не все так сталося, як мріялось пану Ларіну. Місцеві регіонали не захотіли, щоб ними керували зайди призначені зверху. Тому вони зірвали сесію міської ради.

Своїми враженнями від сьогоднішньої події поділився голова Світловодської міської організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Роман Шумейко: "Якщо чесно то мене дуже потішила новина, що сесію зірвали саме регіонали. А то влада останнім часом звинувачує опозицію в тому, що вони зривають сесії, щоб нічого не робити, а тут тобі таке! А найцікавіше це те, що в середині самої партії регіонів іде страшенна і жорстка боротьба між представниками різних кланів. Звичайно, кому ж захочеться ділитись своїми прибутками і своєю владою в Світловодську з протеже Ларіна. Тому це і викликало такий супротив наших регіоналів, адже вони чудово знають, що Ларін поки не буде тримати в руках всієї влади не заспокоїться. От вони йому і першого кроку до міського корита не дали ступити. Але я думаю продовження буде, буде воно цікавим і швидким".

Аналогію між Кіровоградщиною і всією Україною провів голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко: "Ця ситуація, що сталась в Світловодську, є дуже показовою. Адже боротьба між кланами і групами в середині "Партії Регіонів" триває не лише в Світловодську. Погляньте на скільки груп поділена ця партія – група Фірташа, Ахмєтова, Льовочкіна, Клюєва і цей список можна продовжувати. А що це означає, що вони будуть і далі боротися між собою, ділити і дерибанити все, що ще не поділене і проводити перерозподіл вже поділеного. Вони не заспокояться. На носі вибори, думаю, що в передвиборчий період такі непорозуміння в партії влади ставатимуть все частішими. І я навіть уявити собі не можу, який передвиборчий список на виборах до Верховної Ради ми побачимо від ПР. Адже, не все так спокійно в царській родині. Партійної дисципліни немає навіть в цій, здавалося б тоталітарній силі".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua